Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard Official Forums, Gold Selling Ads

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Süper ya :)

Hemen açıklama gelmiş tabi:

Bornakk said:
Recently, there was a temporary error with our forum advertisements that caused a gold-selling ad to be displayed. At this time, we have resolved this error. Our stance, which is fully explained in the statement below, remains firmly against the buying or selling of gold, and we may take action against accounts that are involved in these activities.

http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/antigold.html
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu gold satım olayında blizzardın oldugunu tahmin ediyodum. Bi keresinde kendi charımı sıkılınca gold farmerlara vermiştim. Günlük 12 euro ya mı ne kiralamıştım.. charın şifresini değiştirmemişlerdi. 7/24 online mining kasıyolardı. Instance larda 3 günde 5k gold yaptılar bende hemen şifreyi değiştirdim nolucakki lan diyip çat ertesi gün char permanent ban yedi o gün bugün gıcıgım blizzarda...
Sosyal ağlarda paylaş

OogahBoogah said:
Ben bu gold satım olayında blizzardın oldugunu tahmin ediyodum. Bi keresinde kendi charımı sıkılınca gold farmerlara vermiştim. Günlük 12 euro ya mı ne kiralamıştım.. charın şifresini değiştirmemişlerdi. 7/24 online mining kasıyolardı. Instance larda 3 günde 5k gold yaptılar bende hemen şifreyi değiştirdim nolucakki lan diyip çat ertesi gün char permanent ban yedi o gün bugün gıcıgım blizzarda...

toggie said:
blizz senin charını kiralayıp professionından yararlanıp para kasıcak di mi? :)

Hahahahahahahaha yarıldım m.q!! @OogahBoogah süpersin valla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...