Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tom Clancy's HAWX

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

Mirage said:
Xenocide said:
demo'nun tutorial'inde hata var deli etti beni, asistan modunu tanıtıyor işte bakıyorum hım iyi güzel, sonrada diyorki şimdi asistan kapalı olarak devam edicez ve açamayacaksın tutorial boyunca eyvallah dedim kapalı tamam ama kabul etmiyor. açınca devam etti, bütün o tutorial bölümünü asistan açıkken bitirmek işkence gibiydi beynim sulandı ya.

İsimde bir tuhaflık var sanırım.

Asistan açık = arkadan/kokpitten görünüm
Asistan kapalı = dışardan hedefe göre değişen kamerayla görünüm

Yani o tutorial'ı asistan kapalıyken bitirdin. Yalnış mıyım?

aynen, o durumuda farkettim aslında asistan kapalı diyor ama dış kameradan düşmanı takip ediyor, dedim heralde yanlış duyuyorum asistan on diyordur off anlıyorumdur felan ama yok bi sakatlık var orda :)
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
LAAAAAAN said:
Ubisoft tarafından geliştirilen uçuş simülasyonu "Tom Clancy's H.A.W.X'ın" PC versiyonunda gecikme olacak. Önceki plana göre 13 Mart'ta çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi, 1 hafta ileriye kaydırılarak 20 Mart tarihine ertelendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende zaten yüklüydü. Repair veya uninstall seçenekleri çıkıyor. Repair dersem hata veriyor ama oyunu oynayabiliyorum, tabii dx10 olmadan. Uninstall edip mi denesem acaba?

Bir de çıkışta oyun çöküyor öyle bir sorunu var.

Patlama efekti aşırı dandik, yakından uçunca pixelleri sayıyorsunuz. Lip sync daha doğrusu sync olmaması inanılmaz rahatsız edici, gördüğüm en rezil örneklerinden.

Atmosfer demoda düşündüğüm gibi değilmiş, konuşmalar oradakinden daha başarılı.

Oyun çook keyifli. Bir de dandik gamepadimin bütün tuşlarını görse acayip mutlu olacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
nvidia ekran kartı kullanıcıları dx10 için beta driverı cekmeleri gerekiyor.
* This is a driver update for SLI PCs running Tom Clancy’s H.A.W.X with DirectX 10 GPUs (GeForce 8 series or higher).
* This driver adds an SLI profile for H.A.W.X and is otherwise identical to the v182.08 WHQL driver.

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us
Sosyal ağlarda paylaş

Preorder oyunlarda 3 bonus uçak açmak için uçak seçim menüsünde

said:
A-12 Avenger II

(SHIFT'e basılı tutarken) X, A, X, D, Q, X

FB-22 Strike Raptor

(SHIFT'e basılı tutarken) D, X, D, X, D, Q

F-18 Harv

(SHIFT'e basılı tutarken) A, Q, A, Q, A, X

Preorder dışında çalışıyor mu bilmiyorum, öyle yazmışlar. İlk denemede olmazsa birkaç kez deneyin hızlı tuşlamak gerekiyor. Başarılı olduğunuzda "işte başardın seni gidi hilebaz" gibi bir uyarı çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...