Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne ya...

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Valla ben main karakterle hicbir zaman dalarana gitmiyorum. Çünkü oyunu kapatıp açtıktan sora en az 20 kere girmeyi denediğimde dc yiyorum ve ya load erkanında kalıyor alet. TBC'nin başından beri aynı laptopta oynuyorum, raidlere bile giriyorum ama dalaran bilgisayarı bitiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Valla ben main karakterle hicbir zaman dalarana gitmiyorum. Çünkü oyunu kapatıp açtıktan sora en az 20 kere girmeyi denediğimde dc yiyorum ve ya load erkanında kalıyor alet. TBC'nin başından beri aynı laptopta oynuyorum, raidlere bile giriyorum ama dalaran bilgisayarı bitiriyor.

Aynısı bende de var. Saçma sapan bişi. Düzeltecez demişler de bilmiyorum ne kadar optimize edebilirler. Zaten kötü de bi şehir. Her gün 5 dk uğruyorum işte, JC daily questi almak ve drop etmek amaçlı, bi de o arada dungeon falan yapasım varsa günün daily'sini alıyorum (genelde arkadaşlardan share rica ediyorum riske girmemek için ama) dua ediyorum o 5 dk da bi oyundan kopmam aksilik olmaz diye, yoksa giremiyorum çünkü. Arkadaşı arıyıp "abi benim karakter yine dalaranda kaldı bi parkediversene pineaccle'a" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...