Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2003-2004 tahminler...

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Geçen sezon yapmıştık sıralama tahminleri.
mesela ben düşecek takımları kocaeli elazığ göztepe demiştim tutturamadım eheh.
şampiyonuda fener dedim 6. oldu :)
Ben yazıyorum tahmini sıralamamı.

1. Fenerbahçe
2. Beşiktaş
3. Trabzonspor
4. Galatasaray
5. Gaziantepspor
6. Gençlerbirliği
7. Bursaspor
8. Ankaragücü
9. Malatyaspor
10.Denizlispor
11.Samsunspor
12.İstanbulspor
13.Konyaspor
14.Adanaspor
15.Çaykur Rizespor
16.Akçaabat Sebatspor
17.Diyarbakırspor
18.Elazığspor[hline]Slam City...
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 04 August 2003 02:42 tarihinde demiş ki:
Ilk 3 aday adaylarim.

1. BJK veya Gs
2. Gencler yada Antep
3. Trabzon yada Fenerbahce[hline]Confucius say, "Man who walk through airport door sideways, surely going to Bangkok."

6 takım 3 sıraya yerleştiler vauv :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

1 ve 2 bjk gs arasında baya çekişmeli olacak
3 fener
4 gençler

benim tahminim bu[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene beşiktaş çok iyi.galatasaray ona göre daha zayıf kalıyor.beşiktaş ağır basıyor şampiyonluk için.
fenerbahçe için yorum yapmak zor hiç belli olmaz.bak adamlar iki gün önce en zor hazırlık maçlarına çıktılar(kocaeli,ondan önce hep 3. lig takımları ile yaptılar)ve gol atamadılar.giderler tüm zayıf takımlara yenilip.gs'yi gençleri falan yenerler.
feneri anlamıyorum enterasan bir takım
Sosyal ağlarda paylaş

eger olurda FB bır AML ,AMR alır yada o brezilyalı tipi (fabio mu ne forvet 10M bonservisi olan) alırsa ...
1.FB
2.GS
3.BJK
4.TS
5.Bursa

eger olurda FB bır AML ,AMR ve o brezilyalı tipi (fabio mu ne forvet 10M bonservisi olan) almazsa ...

1.GS
2.BJK
3.FB
4.TS
5.Bursa

gibi gelıyor bana ...
fener boyle her kapanan takıma zıcıp contra atakları adamları ındırerek engelleyecekse (kocaeli macı) ısımız var ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

pardonda.. ben besiktas'a 3. 4. olucak diyenlere bi tarafimla guluyorum.. fanatikligin goz boyamasi bu herhal..

su anda lige en hazir takim besiktas'tir .. bu alenen meydandadir. ayrica fb ile fln degil gs ile kapisicagimiz kesindir. gs'deki fatih terim faktöro cok onemli ve tecrübe faktoru.bizde gecens ezondan tecrube kazandik ve sampiyon kadroyu 1-2 isim haricinde koruyup super transferler yaptik.illa bi yildiz almak sart olduguna inanmiyorum ben cunku fos cikabiliyo(bkz. f.de boer- adam icin barcelona bilmemnesi(unuttum ne oldugunu) f.de boer bu hizla ancak golf oynar demis.) illede forvet diyenlere pancu ilhan ahmet ve sinan nelerine yetmiyo demekten baska biseyde bulamyorum. sonucta bu admalar su anda turkiye ligindeki en ust seviye ileri uc adamlari..

neyse.. tahmin yurutun demis bak adam.. olmasini istediklerinizi yazin dememis.. kendinizi hemen o tepeye oturtmayin..

1.bjk-gs (bjk biraz daha şansli fln diyemiycem cunku sanslar esit bana gore)
2.bjk-gs
3.fb(bu sadece tahmin mesela ben fenerbahcenin yine icten birileri tarafindan karistirilacagini tahmin ediyorum. fenerbahce cok duygusal bi takim ve icten yapilan seylere hic gelemiyolar pat cokuyolar.oyle bisey olmazsa 3 buyuk kapisicak bu sene super bi lig olucak cidden)
4.g.birligi
5.bursa
6.trabzon
7.g.antep
8. samsun
9. denizli
10. ankaragucu
11. elazig

son 7 takim nolur bilmiyorum.. sebati fln gormek lazim illede dusucekler diye kuralmi war canim..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

frank de boer transferinde hala fos çıktığı falan yazılıyorda anlayamıyorum

popescu ilk geldiğinde falanda yavaş kalıyor, topu oyuna yavaş sokuyor falan diyorlardı ama daha sonra takımın demirbaşı olduğunu kabullendirdiğinde herkes sustu yazmayı, tecrübesini konuşturduğunda bir daha kimse yazı yazmadı hakkında, hele uefa kupasında attığı son penaltı, bilmiyorum bütün herkesin gözünün önüne gelmiyor mu ?

bu tip adamlar oyunu kurtarsın diye alınmaz, tecrübeleri ve liderlikleri içinde alınır.. haftada 3 veya 4 gün antremanın dışında genç futbolcularla ekstradan 1-2 saat harcıyor bu adam, çalışmalar yapıyor.. bunu daha önce kim yaptırıyordu ? hagi yaptırıyordu, kim çıktı ? emre belözoğlu çıktı.. galatasaray'da şuan volkan glatt, sabri, sedat ve ilker gibi çok kaliteli hamuru olduğuna inanılan 4 tane genç var ve frank de boer özel ilgi gösteriyor bunlara fatih terim'in isteği ile

bana kalırsa frank de boer'in sahada yaptığı kadar önemlidir bu çalışmalarıda.. ki sahada heskey-owen [ingiltere milli takımının forveti bunlar] ikilisini kesti bu adam yanında tamasla.. kesmedi diyenler, liverpool'un kaç ciddi atağı olmuş bir söylesinler

herneyse tahmin yapmicam lig hakkında çünkü çok zor tahmin etmek, görüyorsunuz fenerbahçe gibi birinciliğe oynadığına inanan bir takım bile 6. bitirebildi sezonu[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

tam tersi.. asıl bülentle oynayamaz

de boer'in iş yapması için yanına hızlı bir adam bulunması lazım çünkü denilenler gibi en büyük eksiği hız..

orhan ak'ı izleme fırsatım olmadı hiç ama hızlı biriyse o iş yapar[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...