Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whine Topic

Karea

Öne çıkan mesajlar

O zaman bir başlık aç. Holy Priest in bana diğer healerlara göre avantajını anlat.

Holy Priest, Resto Druidden, Resto Shamandan, Holy Paladinden hangi şarta daha avantajlı? Neden bunlar dururken Raide Holy Priest almalıyım. Discin en azından bubble ı iş yapar, tek targeta güzel odaklanırsa damage reduction verir. Holy ne işe yarar? HAh Malygosta ilk başlarda veya sapphironda ilk başlarda işe yarıyordu COH ile.

Malygosa server first yaparken COH un faydasını tabii ki gördük.
Obsidian 3 drake kesilirken de görmüşüzdür sanırım. 20k Heal atan Holy palalarımız varken, saniyeler içinde hotları dizen druidler varken, ortalığı lazerle dolduran shamanlar varken 1 den fazla priest alacağımı sanmam raide. Guardian Spirit dışında Holy de işe yarar ne var 6sn nerften sonra?
Ha ben priestimi oynamayı bırakacak mıyım hayır. Bu ayrı. Gerçi, İhtiyaç Shadow olmuştum eskisi gibi holy değilim pek beni bağlaıyor nerf. Olsaydıda bağlamazdı asla COH spam oynamayan biri olarak. F tuşunda olmsının sebebi buydu zaten.

Neyse konu dağılmasın tek mesaj atacağım yeterli sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide disc pve de holy den daha faydalı değilki ?

Grace healing buff imp devo ile stacklenmiyor
Grace dmg red. buff BoSanc ile stacklenmiyor
imp spirit 1 kişide olsa yetiyor

Disci daha iyi yada özel yapan şey ne PvE de? 1.5 saniyede 20k spikelamayı discin verebileceği herşeye tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

- Sis efekti kaldırılsın veya sadece sisi kaldırabilmek için ayar eklensin. Dizüstü bilgisayarım 50fps göstermesine rağmen acıyla doluyor, saçma bir takılma meydana geliyor.

- Engineering adam gibi yapılsın. Tinker'lar enchant'lerle beraber çalışsın. Trinket'lar epic seviyeye getirilsin. Düzgün kafalıklar eklensin, resto druid olarak moonkin kafalığı kullanmak zorunda kalmayalım.

- Mining'den tekrar para kazanılsın. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bir shaman olarak;

- Totemlerden GCD'nin kalkmasını,

- Hex'in range'inin 30 yard olmasını (şu anda 20) yada CD'sinin kaldırılmasını,

- 20'den fazla olan totem sayısının düşürülerek, belli başlı totemlerin özelliklerinin tek bir totem aldında toplanmasını (Healing ve Mana Stream, Posion ve Disiase Cleansing, Tremor ve Stoneclaw, Windfury ve Wrath of Air vb. gibi.),

- Totemlerden, aynı element türünden aynı anda en fazla bir tane kullanabilme özelliğinin kaldırılmasını (tabi toplamda en fazla 4 totem dikebilme sınırının korunması koşuluyla),

- Enhancement ve elemental ağacına dayanıklılık adına daha fazla talent konulmasını,

istiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
berserk mode gelmişti fear immune olmuştum negzel.

ama boomkine geçince gördümki caster sınıflara karşı yeterli savunmamız yok.

herkesde bi silence/c.sell fln var

biz cücük gibi kalıorus bumkinler olarak :|

1 seneye yakın zamandır druidim. Druidin de bir özelliği eksik kalsın abi yapma artık :). Kedi dps roglarla baş ediyor, feral ayı en iyi tank opsiyonlarından biri oldu, restosu hotlarla vazgeçilmez, bumkin de mage kadar nerdeyse dps yapıyor. 2 şeyide eksik kalsın bu classın :D Pre TBC Druid ile şimdikini karşılaştırırsan bariz Titan oldu değişimlerle :D.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Dworgian said:
berserk mode gelmişti fear immune olmuştum negzel.

ama boomkine geçince gördümki caster sınıflara karşı yeterli savunmamız yok.

herkesde bi silence/c.sell fln var

biz cücük gibi kalıorus bumkinler olarak :|

1 seneye yakın zamandır druidim. Druidin de bir özelliği eksik kalsın abi yapma artık :). Kedi dps roglarla baş ediyor, feral ayı en iyi tank opsiyonlarından biri oldu, restosu hotlarla vazgeçilmez, bumkin de mage kadar nerdeyse dps yapıyor. 2 şeyide eksik kalsın bu classın :D Pre TBC Druid ile şimdikini karşılaştırırsan bariz Titan oldu değişimlerle :D.

banene

casterla duel yapamıcakmıyım ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aldueren said:
Bir shaman olarak;

- 20'den fazla olan totem sayısının düşürülerek, belli başlı totemlerin özelliklerinin tek bir totem aldında toplanmasını (Healing ve Mana Stream, Posion ve Disiase Cleansing, Tremor ve Stoneclaw, Windfury ve Wrath of Air vb. gibi.),

- Totemlerden, aynı element türünden aynı anda en fazla bir tane kullanabilme özelliğinin kaldırılmasını (tabi toplamda en fazla 4 totem dikebilme sınırının korunması koşuluyla),

- Enhancement ve elemental ağacına dayanıklılık adına daha fazla talent konulmasını,

istiyorum...

hex 30 yard olsun ama cd kalkmasın.boku çıkar yoksa.hex yapınca adama vursan bile bozulmama ihtimali var çünkü,hatta bazen kitlediğim oluyo benim öyle adamı.GCD ye de katılıyorum.gerisi saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

quote Lorrotar

Lorrotar said:
Aldueren said:
Bir shaman olarak;

istiyorum...

hex 30 yard olsun ama cd kalkmasın.boku çıkar yoksa.hex yapınca adama vursan bile bozulmama ihtimali var çünkü,hatta bazen kitlediğim oluyo benim öyle adamı.GCD ye de katılıyorum.gerisi saçma.

Enhanc shaman için dayanıklılık adına talentdan ziyade, stat getirileri istiyorum. her ne kadar mail giysek de, pvp veya pve combatta bir rog kadar uzun dayanamıyoruz.

diğerlerine katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende inner fire saatlik buff olsun istiyorum 10 dakkada bir atmayı unutuyom çünkü :)
Bide improved shadow form stun effectlerinin süresini %50 düşürsün istiyorum stun lockta ölmekten bıktım :)
Bg de ölünce üzerindeki bufflar silinmesin istiyorum ne o her seferinde buffları yenile shadow forma geç falan sırf zaman kaybı deli ediyo adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
Bende inner fire saatlik buff olsun istiyorum 10 dakkada bir atmayı unutuyom çünkü :)
Bide improved shadow form stun effectlerinin süresini %50 düşürsün istiyorum stun lockta ölmekten bıktım :)
Bg de ölünce üzerindeki bufflar silinmesin istiyorum ne o her seferinde buffları yenile shadow forma geç falan sırf zaman kaybı deli ediyo adamı.

sen av den düşen broken i win buttonunu repair et paşam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...