Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

After Effects - ilk çalışmam (title)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

after effects ile ilk üretimim oldu, az çok öğrenmiş oldum bu çalışma ile. ayrıca 3saatlik bi çalışmanın ardından projeyi bitirip tam render ederken programın çökmesi ve yapılanları auto save tadında kaydetmemesi(default olarak), restarttan sonra bütün harddiskte fellik fellik kayıt etmiştir ya eşşek değil ya diyerek projenin aranması, akabinde bütün emeğin çöpe gitmesinin nasıl bir şey olduğunu ve auto save açıp render etmeden önce de kayıt almak gerektiğini de öğrendim tabi.

http://www5.picturepush.com/photo/a/1334968/1024/Picture-Box/BrowserPreview360-240.gif
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi masking ile zor olur zaten doğrusal obje değiller burdaki gibi hazırlamak kasar, bendeki hazır genişleyen flourish obje

bkz: http://library.creativecow.net/articles/hansen_jaysen/growing/video-tutorial.php

ilk baş photoshop ile parçalara ayıracaksın, sonra ae ile tek tek büyüme efekti vereceksin.. çok uzun iş.
Sosyal ağlarda paylaş

artık kullanmayın su unmask olan standart vectorleri, 4 hatta 5 sene dır sıkılmadınızmı

Mr_Hand said:
e yaptığın şey word exceldeki gibi iki veri girmek değil de ondan ööle :)

aslında tam anlamıyla exceldeki gibi iki veri girmek AE'nın yaptıgı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
artık kullanmayın su unmask olan standart vectorleri, 4 hatta 5 sene dır sıkılmadınızmı

Mr_Hand said:
e yaptığın şey word exceldeki gibi iki veri girmek değil de ondan ööle :)

aslında tam anlamıyla exceldeki gibi iki veri girmek AE'nın yaptıgı.

çalışmanın ram ve hdd'de kapladığı yerden bahsediyodum ben yau.
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan çalışmanın save edilmediği için uçması olayını çok iyi biliyorum. bir ödev için Premiere'de harcadığım 2 saat sonunda voltajın anlık düşüşü ve UPS'imin yetersizliği pc'nin kapanmasına sebep oldu. auto save ise 2 saatte yaptığım montajın ilk 10 dakikada yaptığım kısmını kaydetmiş.

3 gün sonra yeni UPS aldım. Başa gelmeden akıllanmıyor insanoğlu :)

bu arada çalışman güzelmiş:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...