Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resim dersi fantezisi icin yardim!

h_oobastank

Öne çıkan mesajlar

h_oobastank said:

bir insan yapimi nesneyi bir dogal nesneyle

ben burayı biraz yanlış anladım ama sonradan süper bi fikir olabilceğine kanaat getirdim. doğal bir nesneyi (bi dal parçasının ucunu yakarak kömürleştirip mesela) kullanarak etrafındaki herhangi insan yapımı bişeyi çizebilrisin :)
Sosyal ağlarda paylaş

h_oobastank said:
hoca benden soyle sacma bir fantezi istedi.
bir insan yapimi nesneyi bir dogal nesneyle kagida cizmek

benim bu cumleden anladıgım;
bir muzu renge batırıp onla bi araba cizmek mesela :) dogal nesneyi fırca/kalem olarak kullanarak
hoca ben böle anladım buyur al sana fantazi diye verebilirsin bence

edit: topii okumadan post atınca böle oluyomus ^^
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
sodomakarşıgomero nun önerisini de tavsiye ederim.
Penthesilea said:
a4 kagit al, elini koy ustune, kalemle etrafini ciz.
dogal ve insan yapimi ic ice dersin.
hoca da baslarim derinligine der F i cakar tahminen ama olsun, hayatta kac defa insana "RISK BUDUR" sansi geliyor ki sfsa

dskjfhdsf. yaratıcı.

yok bence hoca sana F'i verince çek kılıcı kes adamın/kadının elini "AL BU DA GERÇEĞİ ULAN" diye suratına fırlat
Sosyal ağlarda paylaş

hala en yüksek mi bilemiyorum çünkü eskisi gibi "gelmiş geçmiş bütün fotolar arasındaki en iyi" gibi kriterlerle arama yapamıyorsun.

ama şafak tortu'nun bu fotoğrafı 2008 yılı Kasım ayında, Fransa da "2 International Salon of St Aignan de Crasménil" adı altında düzenlenen Fiap patronajlı Uluslararası yarışmada gümüş madalya kazanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
derstenn A alirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:D:D:D:D tessekurlerr herkesee ne cizdim derseniz fotografa yakin bisidi ben kafese sikismis kus cizdim zaten cizdigin resimle ilgili yazi istiolardi baya yorm yazdim ve dikakat cekici bi sekilde yazdim grafik tasarimdan bi arkadasim yardimci oldu yazilar konusnda cok etkileyici goz lan sekkkileer kullandikk :)))) resmi eklemek istrdim burya ama kalo yok fotograf makinasinin umarim b iki gune kadar hafiza kartini blgisaara takmak icin bi siler bulabilirim /.... yinede herkese tessekur ederimm :)))))))))))
Sosyal ağlarda paylaş

Aegean said:
h_oobastank said:

bir insan yapimi nesneyi bir dogal nesneyle

ben burayı biraz yanlış anladım ama sonradan süper bi fikir olabilceğine kanaat getirdim. doğal bir nesneyi (bi dal parçasının ucunu yakarak kömürleştirip mesela) kullanarak etrafındaki herhangi insan yapımı bişeyi çizebilrisin :)

aynen bende harbiden okkali fanteziymis muzla nasil resim cizilcek diye dusunuyodum;d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...