Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

Hayir eger kadinsa evet gobek kismi puruzsuz ve dogru bir gorunum. Ama kadinsa gogus kismi niye flat?

O yuzden bu siluetin kadin mi erkek mi oldugunu sormustum.
(Kiz ismet yerlestirmeside ayri bir ala olmus :) )
Neyse ciddi ciddi cinsiyeti nedir bu summonerimizin ?
Sosyal ağlarda paylaş

cinsiyeti abla ama memeleri kocaman degil. devianttaki eski halinin aciklama kismina kisa bisiler yazmistim konsept ile ilgili. ismi , armoru ne oldugu falam filam ordan bakabilirsin.cok gereksiz yerlere takiliorsunuz ozellikle sozkonusu anatomi oldugunda. ilginc geliyor bana.

skec bunlarda, arada anatomi calismalari

Sosyal ağlarda paylaş

cakeonroof said:

cinsiyeti abla ama memeleri kocaman degil. devianttaki eski halinin aciklama kismina kisa bisiler yazmistim konsept ile ilgili. ismi , armoru ne oldugu falam filam ordan bakabilirsin.cok gereksiz yerlere takiliorsunuz ozellikle sozkonusu anatomi oldugunda. ilginc geliyor bana.

skec bunlarda, arada anatomi calismalari

Bu calismalarin seni daha iyi cizgiye goturucek o yuzden bu calismalara yuklenmen senin icin en hayirli yol
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
said:
http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2010/125/d/2/to_nothingness_by_w_hc.jpg

bak yüzde definition coz fazla ellerde az, detay seviyesini birbirine yakın tutmak lazım biraz. Ha detay seviyesiyle derinlik anlatıyosundur falan o zaman tamam ama burda öle biside yok.
bide adamın parcalnan kısımları böle sprey brushla silinmis duruyoya, yani cünkü öle zaten, ama onun yerine parcalar gibi köseli köseli kırılmıs olsa?
ısık yukardan geliyo, yüzde patlıyo ama omuzlarda yok?

diğeri, dağınık.. simdi nası diyim bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
rica ederim.evet abi sifirdan cizip boyuyorum.onceki sayfalarda matte paint yaptigim, base foto kullandigim bir kac is var ama onlarin altinda yaziyor zaten boyle boyle yaptim diye.

yok safak henuz sitem.bitiremedim bir turlu yarim yamalak duruyor.conceptart, kitchen gibi bi kac forumda sketchbook bir de masticore un linkledigi deviant var iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...