Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lionna daki turkler

fmea

Öne çıkan mesajlar

Umrae ye mesaj atabilirsin oyun içinde. Friendlist i falan hallederiz.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo hoca oynamıyosunuz ama
item transferinde de o leveldaydınız olmuyo böle :p
bende o ekipman olcaktı 30 olmuştum şimdiye :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

"hangi server konusuna kesin cevap"
ve
"yeni serverda buluşmak"

konularını incelemeni öneririm, bu iki başlık altında çok tartışıldı, birkaç sunucuda dağılmış durumda insanlar[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ben %40 yapip cikiyorum bunaliyorum healer falan gerek hizli hizli kesmek gerek..
lvl 20 de quest alicaksin o questlerde baya uzun suruyor sanirsam bende 19 olacam ama 20 olunca questi nasil yapicam bilmiyorum cok usengec bi insanim :D
arkadas knight olmak icin 1 gun ugrasti
gludio castle in oralara gitmisti
Sosyal ağlarda paylaş

valla lvl 40 questleri bi gün sürüomushta :P kinght questini bi cok arkadasim 4-5 (yawash yawash) saatte yapiodu :P tembellik kötü sey tabi..

lvl kasarken aklinizda olmasi gereken ilerde kastiginiz bu leveler sayesinde deli pvpler yapabiliceksiniz..
eger bunu düsünerek kasarsaniz.. bir yerlere gelirsiniz
sanarim solo kasiosunuz..
solo acaip sıkıcıdır lvl15 ten sonra party yapmayi deneyin
mageseniz 20den sonra gelen büyülerle direk abartiosunuz..
fighterseniz iteme bakio olay iyi item icin yeterince farm yaparsaniz cok az zamanda iyi yerlere gelirsiniz
Drowsaniz Party ile (adam gibi playerlarla) Sodaya girersiniz humansaniz elf ruins orcsaniz atlayin gelin main landa :P rakipleriniz 1 lvl atlayip cikmio oyundan unutmayin[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 05 Mayıs 2004 17:50 tarihinde demiş ki:
...İnşallah lvl 20 de daha değişik birşeyler olurda...

çok farketmiyo
ben de bu beklenti ile ya sabır ya sabır demiştim, 20 olunca hayal kırıklığıma uğradım, creel'in dediği gibi daha uzun vadeli hedefler, umutlar, kandırıkçı şeyler belirlersen kendine daha rahat edersin[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fmea, 05 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
ben %40 yapip cikiyorum bunaliyorum healer falan gerek hizli hizli kesmek gerek..

Ben level 21 Suan %50 oldu daha hıc oturmadım ve 1.5 saate geldi bu Health Drain i kullan bol bol cok ise yariyo 30 40 doldursada yinede iyidir[signature][hline]Godfather Of Speed

Icq=101549659
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 07 Mayıs 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 07 Mayıs 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
şaka değil mi bu?
1 saatte level 20 oldun yani
hem de yavaş yavaş :p

Knight Questinden bahsediyorum konuyu bastan dikkatli takip edersen anlarsın bunu...

pardon salak olduğum için dikkat etmemişim
özür dilerim senden[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 07 Mayıs 2004 17:20 tarihinde demiş ki:
said:
fmea, 05 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
arkadas knight olmak icin 1 gun ugrasti

Ne arkadasmıs o ben 1 saate knight oldum oda yanı yavas yavas acele etmeden

questi sabahın 6 sında okumadan alınca oyle oluyo paso yanlış adam kestim... 1 hafta boyunca sabah 11 dan gece 4 e kadar oynayinca insanin beyni sulanıyo :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 09 Mayıs 2004 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...