Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eBay'de satış yapmak ve feedback hakkında

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

eBay.de'de 2003'ten beri bir hesabım var ama çok az kullandım. 11 pozitif feedback'im var. Bunların bir ikisi hariç hepsi satın almaktan geldi. Sadece iki üç tane 40-50 euro'luk oyun satmıştım.

Şimdi Wii ve laptop satmak istiyorum. Wii 200 euro değerinde falan, laptop ise 300-400 euro arası. 11 pozitif feedback ile bunları satmaya kalksam düşük feedback yüzünden çok zarar eder miyim sizce?

Almanya'dayım bu arada. Türkiye'de eBay kullanan pek yoktur belki yine de yardım edebilecek çıkar diye düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth, çip yok. 1 euro'dan koycam kaça giderse artık. Sıfırı 250 euro. Bazen 15-20 euro indirim oluyor sıfırına. eBay'de son zamanlarda satılanlar 200 euro civarına gidiyor genelde.

BonePART, kullanıcı feedback'ine bakarken ne almış ne satmış ona da bakabiliyorsun. Feedback toplamak için 100 tane 1 cent'lik ebook almış adamdan bişey almam ben açıkcası.

elesso, sen aksini işaretlemedikçe ebay artık default olarak ekliyor o tür yazıları sayfaya. Ama yine de çoğunluk nolur nolmaz diye bir daha yazıyor. Ben de yazıyorum ama gerçekten ikinci defa yazmak şart mı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Lopeth, çip yok. 1 euro'dan koycam kaça giderse artık. Sıfırı 250 euro. Bazen 15-20 euro indirim oluyor sıfırına. eBay'de son zamanlarda satılanlar 200 euro civarına gidiyor genelde.

BonePART, kullanıcı feedback'ine bakarken ne almış ne satmış ona da bakabiliyorsun. Feedback toplamak için 100 tane 1 cent'lik ebook almış adamdan bişey almam ben açıkcası.

elesso, sen aksini işaretlemedikçe ebay artık default olarak ekliyor o tür yazıları sayfaya. Ama yine de çoğunluk nolur nolmaz diye bir daha yazıyor. Ben de yazıyorum ama gerçekten ikinci defa yazmak şart mı bilmiyorum.

miraj sen almassin
ama wiiyi satin alcak adam alir
yane antik o aten
Sosyal ağlarda paylaş

ebayde negatifler son 6 ay icin hesaplaniyo.. benim ilk alisverisim negatifdi, adam dolandirici cikmisti ihbar etmistim, adam negatif cakti bi de banlandi.. no longer registered yaziyoda yine de negatif orada duruyo silmiyolarda..

bende hep alisveris yapiyorum gecen ay blu ray player sattim tv nin yaninda gelen aleti. 1 gunde satildi hic sorunsuz. fiyatinida ortalama bi fiyat verdim daha ucuzuda pahalisida vardi ayni sekilde.. 250 dolara sattim yani bi de ucuz bisi degildi..

dusundugumden cok cok daha sorunsuz gecti yani satis..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...