Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Paticik Tahmini Karne Notları Topacı

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Analitik: 2
Matematik: 3
Geometri: 2
Demokrasi: 5
Beden: 5
Fizik: 3-4
Kimya: 2
Biyoloji: 4
Bilgisayar: 5
Dil ve Anlatım: 5
Edebiyat: 3-4
Din Kültürü ve Ah. Bil: 5

Dönem başında dedim 12. sınıfım son sene yükselteyim ortalamamı, sağolsun özellikle matematik zümresi hayvan gibi yüklendi bize, sıçanzi.

Karnede saçmalamışken garbıçda da saçmaliim dedim, öyle böyle işte.

Liseli patilerden bekliyoruz kötü karneleri sdf
Sosyal ağlarda paylaş

allah bize sorulan türev sorularını size sordurtmasın dayı, 45dk'da o sınavı çözemeyeceklerini kendileri de itiraf ettiler sağolsunlar. 4 puanlık bi türev sorusu, açılımı haritametod defterin dikey tarafını tamamne kaplıyor, o uzunlukta yani, yatay olsa neyse
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl birşeydi,

şimdi üstte bi ifade var çarpım halinde, altta da bi ifade var, fakat bunlar kesinlikle sadeleşmiyor bundan eminiz okulca. Sonra bunu 2. mertebeden türevinde bi boku istiyo ama, afedersiniz x yerine koy koy bitmiyo o ifade koydukça uzuyor uzadıkça işlem hatası vs vs vs ve bunlar sadece 4 puan için yapıldı. Ha yattı soru o ayrı.

Bir klasik soru da yine aynı şekilde bi ifade çarpmalı bölmeli emmeli gömmeli afedersiniz, n. mertebeden türevini bulunuz diyor ki 1. 2. 3. türevini alıp kural çıkarıyorsunuz. Ve o da kesinlikle sadeleşme içermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olm kırbaç fantezisi var bide of sdf

bi soru daha var kırbaç gibi cidden klasik, ama o soruyu gördüm artık 5 dk var, gözüm kararmış tabi küfretmekten, bıraktım dokunmadan, onun da çözümünü cevap anahtarına sığdıramamışlar, ek kağıt asmışlar anahtarın yanına
Sosyal ağlarda paylaş

aga demokrasi işte böyle denişik, anayasa devlet laiklik düzen falan bahsediyoruz, hoca sonra sınav sorularını veriyo, sınavda da herkes 100 almasın olm hata yapın bak izin vericem diyo, 95 alıyorsun çıkıyosun :D

Yanlız bilgisayar dersi sayesinde word deki abuk şeyleri bile öğrendim sdf

bi ondan 100 alabiliyorum ne yazık ki

ha, muhtemelen teşekkür bizi teğet geçecek
Sosyal ağlarda paylaş

ha ingilizce var ki, müdür yardımcıları giriyor ingilizce derslerine, adamlar sınavdan 2 gün önce worksheet adı altında key veriyo bize biz de çalışıyoruz :D

ilk iki yıl adam gibi ingilizce öğrendik, son iki yıl I'm going to school o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...