Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyyvv iyvvreançç (+18 erotik)

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:
ne bu şimdi ? aklınca ayar mı verdin ?

kondom-prezarvatif kondom kelime olarak kısa olduğu için tercih ediyorlardır dedim,kelime kullanımı yani.laf sokmanın verdiği dayanılmaz istekle bi bok anlamadan saldırmışsın,olmamış

fail.

İnsan kendisine laf sokulurmuş gibi hissettiğinde doğal olarak cevap vermek istiyor, aynen senin yaptığın gibi. Ama ben bunu biraz daha seviyeli bir biçimde yapmayı tercih ettim. Yanlış anlamışım sadece, bu gaz nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

ben fake değilim bizsiziarariz dım ban yedim spacecake aldım sonra bidaha ban yedim bunu aldım,yönetimle aram pek iyi değil de...

eralp iğrençleşmeyin derken sana demedim senden sonraki mesajları okursan adamlar kibarca "dişi cinsel organı" muhabbetine geçmiş,ona istinaden dedim.benim yazdığımı başka yere çekince de haliyle sinirlendim fazla sert çıktıysam affola.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:
ben fake değilim bizsiziarariz dım ban yedim spacecake aldım sonra bidaha ban yedim bunu aldım,yönetimle aram pek iyi değil de...

eralp iğrençleşmeyin derken sana demedim senden sonraki mesajları okursan adamlar kibarca "dişi cinsel organı" muhabbetine geçmiş,ona istinaden dedim.benim yazdığımı başka yere çekince de haliyle sinirlendim fazla sert çıktıysam affola.

Öptüm :D .

LAyn ben 2002 kayıtlıyım adam olun. Siz yokken ben vardım :D .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...