Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimdenn ötürü

heso

Öne çıkan mesajlar

Kimsenin avukatlığını yapmakla hükümlü değilim. Kendim rahatsız oldum senin saçma tavırlarından. Hakaret içerikli msg lar atıp yapılan eleştirilerede çocukça cevaplar veren kişiler Kanımca benimle değil, Forum yönetimiyle muhatap olmalılar. Üslubunu değiştirip değiştirmemek senin elinde, Bu şekilde bir yere varabileceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi alıntı yapmak istiyorum ekşi'den,

said:
şiddetin şiveden ötürü bu denli hoş görülmesi, ekşi sözlükte uğruna naatlar dizilecek hale getirilmesi ilginç tabi. prim verin bu gerizekalılara, ahahah bak çok komik diye sağa sola saçın, çok gülün ya bi de sonunda tokalaşıyor diyerek ona buna izletin yarın bir gün de güzel ve enteresan şiveli bir arkadaş belanızı s**erken ben memnuniyetle çekim yaparım.

bir de şu cep telefonuna kamera koyan adam şimdi neler düşünüyordur merak içerisindeyim, hayatımızı siktin be adam farkında olmadan...

Öyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
komik değil bence ya
bir haftadır feysbukda goruyorum ve ben gulemiyorum herkes guluyor anlayamıyorum diyordum.bugun bi erkek arkadaas.sonuna kadar izleyemedim bile dedi,rahatladım.nasıl bir eglence anlayışı ki bu.tamam sive belki cok komik geliyordur kimine,ama bildiğin şiddet izliorsun bir yandan.
anlayamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili irinciğim

belki de şundandır.
kendi adıma konuşayım.
mahallede büyüdüm. çocuklar da benden hep büyüktü civardakiler.
o tip tartaklanmaya günaşırı maruz kaldım :)
şiddet falan değil o kadarı bana göre .

İşte bu noktada videoyu aldı kişiden kişiye değişiyor. o yüzden.
tşk
Sosyal ağlarda paylaş

bencede komik değil izlerken gülmedim ama ilgi çekici.ortamda kavga eden 2 kız ve degişik şive.

komik değil ama yok şiddet içerikli nasıl izliosunuz diyenler bana garip geldi.şiddetinde bi şiddeti var.bu nedir ki yani.okul hayatlarımız boyunca ettiğimiz en ufak kavga kadar bile değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...