Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Earthrise, Uzayda Darkfall?

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

valla betaya kaydoldum ve oyundan ne bekliyorsun bölümüne uzay gemilerini kendimiz yönetelim freespace ve freelancerda olduğu gibi dedim ama ss'lere baktımda uzay gemisi durumu yok galiba. belkide yapımcılara müthiş bi fikir sundum bellimi olur
Sosyal ağlarda paylaş

oyun uzayda gecmiyormus sdfg... sci fi settingmis, dunyada falan geciyormus ahah, hikayesini simdi okudum da. 3. Dunya savasi olmusmus sonra da insanlik cok ilerlemis, iste klonlama ve nanotechle olumsuz olmus, ama gel gor ki totalaryan bir yonetim var ve kimin yasayip yasamayacagina karar veriyormus falan filan isyancilar varmis, bi de olmayanlar. ole geyik.
Sosyal ağlarda paylaş

uzay gemisi olmadan sfi-ci olurmu yaw
vence sacma birsey diyer yandan o oyun cikana kadar eve online gelismes nerflerle nerflerle iyicene cekılmez bi hal alir
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
biraz anarchy online havası var. nanoteknoloji, omni-clan davasına benzer totaliter rejim altında rejimciler ve isyancılar, uzay teknolojisiyle yerde oyun gibi... zararı yok tabi benzesin. AO da güzeldi zaten. ao skill destekli level sistemi kullanıyordu. eğer bu oyun level olayını komple kaldırırsa hoş olur, denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...