Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ignition Key (quest)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Bu arada hayvanını beslemeyi unutma, üzülmüş. Şu an istese de adam gibi vuramıyo, %75 falan heralde normalde vurabildiğinin.
Hayvanın raptor, neler yediğini yazar o hayvanın portresinin yanındaki :( işaretinin üstüne gelince. Onlardan yedir hayvan :) olana kadar.

Burda biraz daha detaylı var: http://www.wowwiki.com/Happiness
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
abicim insan hayvanına biner mi hiç. lvl 30 da bineceksin eşşeğe az sabret. kendi hayvanını geliştir o da senle level atlıyor.
oyle yapiyorum ama daha pskopat birsey vardir diye size sordum8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Bu arada hayvanını beslemeyi unutma, üzülmüş. Şu an istese de adam gibi vuramıyo, %75 falan heralde normalde vurabildiğinin.
Hayvanın raptor, neler yediğini yazar o hayvanın portresinin yanındaki :( işaretinin üstüne gelince. Onlardan yedir hayvan :) olana kadar.

Burda biraz daha detaylı var: http://www.wowwiki.com/Happiness
ogrendim tesekkur ederim surekli besliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Questi yapabildiysen buraya yaz da içimizde kalmasın... :)
hallettim @Gangren kardesim sagolsun:) quest helper de bu quest icin bug var sanirim cok yanlis yerde gosteriyor ama onun disindaki questlerde canavar gibi is goruyor bu arada addon kullanmak yasak degil dimi bir arkadas butun updateleri yapti dosyalari 2 kisiye daha verdi baskada birsey yapmadi cocuk 2 gun oynadi accountu iptal etmisler mail attik haber bekliyorum neyden iptal ettiler cok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Vimpir eleştiri falan değil sakın alınma ama çevrende görünen o ki wow oynayan bir arkadaşın yok neden tek başına başka bir realmda oynuyorsun ? Buradan birilerini bulup onlarla beraber oynamak daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bu tip ufak sorularında hem çok beklemeden yanıt alır vakit kaybetmezsin hemde birçok şeyi çekinmeksizin sorarak oyunu daha çabuk kavrarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Vimpir eleştiri falan değil sakın alınma ama çevrende görünen o ki wow oynayan bir arkadaşın yok neden tek başına başka bir realmda oynuyorsun ? Buradan birilerini bulup onlarla beraber oynamak daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Bu tip ufak sorularında hem çok beklemeden yanıt alır vakit kaybetmezsin hemde birçok şeyi çekinmeksizin sorarak oyunu daha çabuk kavrarsın.
Sirketten 4 kisiye daha aldirdim beraber oynicaz ogrenicez biliyorum cok kro gozukuyorum ama inanin bu tarz oyunlar bana cok uzak size basit gelebilir bisey demiyorum:), hem nasil olsa burdan soruyorum bence sorun yok(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Kro falan değil sadece daha iyi olurdu oyunu bilen birilerinin yanında başlamak daha hızlı cevap alırsın. Konuya baktım bir quest için fazla zaman harcamışsın bu bile basit bir örnek. Yinede senin bileceğin iş yok mu hiç sana yardımcı olacak türk realm forumlarında konu aç bulursun belki birilerini :)

|Joker| said:
Mesela Neptulon server Nessarien /whisper :D

/afk x ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Vimpir sen benim hangi serverda olduğumu bilmiyosun dimi?

Oooolldu ozaman. Hadi bakalım...

(Alınma ha sakın)

Ulenn adama da alınma diye diye bi sürü laf sokuşturduk :)

(Bu arada kendi msgıma alıntı yapmamda ayrı bi enterasanlık)
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Nessarien said:
Sirketten 4 kisiye daha aldirdim beraber oynicaz ogrenicez biliyorum cok kro gozukuyorum ama inanin bu tarz oyunlar bana cok uzak size basit gelebilir bisey demiyorum:), hem nasil olsa burdan soruyorum bence sorun yok(:D

Gelsenize Moonglade RP ye ^^ hem rp yaparız hem oyunu öğrenirsiniz ( Allianceyim ama )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...