Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok kullanidiginiz firefox eklentileri

reyou

Öne çıkan mesajlar

aslinda buradan hepsi gorulebilir, en begenilenlere gore falan ama tabi tecrubeye sabit olanlari kullanmak en guzel olacaktir.
burda paylasirsak guzel olur diye dusundum. Theme falan hersey olabilir.

mesela benim kullandiklarim

1- firebug (html, css, javascript duzenlemeleri icin 1 numara)
2- google notebook (bu forumdan gordum, muthis yararli, istediginiz herhangi bir siteden direk kopyala yapistir yapmanizi sagliyor)
3- MeasureIt yine web gelistiriciler icin sayfadaki herhangi bir kismin uzunlugunu olcmek icin mukemmel.
4- MultirowBookMarksToolbar buda tepedeki toolbar in cok satirli olmasini sagliyo, hepsini ayni anda gorebiliyoruz oldukca ise yariyo.

eger bold font olanlari google larsaniz direk karsiniza cikiyo zaten, ugrasamadim hepsi icin ayri link vermeyi :)

birde hangi add-on lari kullandigizi gormek icin en tepede toolbar da Tools-> Add-ons a basinda cikiyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Download Statusbar - statusbarın üstünde çıkan bi eklentiyle ilerlemeyi gösteriyor.

forecastfox - hava durumu güncel olarak firefox üzerinde duruyor

gbookmarks - bunu kullanarak bookmarksladığın siteleri google bookmarksa ekliyor, önemli siteleri kaybetme durumun ortadan kalkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
ne işe yarar?

Flashları yükletmiyor, olması gerektiği yere gri bir çerçeve koyuyor. O flashı açmak istersen üzerine basıp göstertiyorsun. Firefox bazı sitelerde genişleyen flashların altını tıklatmıyor mesela, bu eklentiyle flasha sağ tıklayıp kaldır dedikten sonra o linklere tıklayabilmek mümkün oluyor.

Karışık oldu sanırsam biraz :D .
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
güvendiğin sitelere "tüm bu sayfalara izin ver" dersen bir sorun çıkarmaz sana o siteye bir daha girdiğinde. Biraz şans vermelisin :)

Abi site site site baydım işte :) . Noscript olmadan da kendimi güvensiz hissetmiyorum yani, kapı gibi güvenlik sistemim var :) .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...