Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gaza gelip suşi yedim

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
Ya simdi vicdan azabi cektim duzeltmeye geliyorum, Kaanin gazina gelmisim.
Sushi cok guzel bi yiyecektir ama en guzel degildir tabi ki cunku keskek en guzeldir.

KESKEEEEK

İSTEK'liyim, hayatımda 1 kere keşkek yedim, o da okulumun yıl dönümünde, herkes pilav günü falan yapar, bizim dalan keşkek yapmış. Kimse yemesin, canlı lan bariz, eve götür besle, seneye getir bahçede dolaşmaya çıkarabilirsin, kimyevi bir madde resmen, çok rezildi. 3 kaşık yedim, daha da gitmedi. O zamandan beri geleneksel keşkek günüme gitmiyorum. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Okulun ortasında bir kazan, başında 2 kişi, pişirip servis yaptılar. Tabağa koyarlarken bariz problem çocuk filminde kilisedeki kadının çocuklara verdiği yemek sahnesini yaşadım, adam tabağa attı barız bir parca, tabakta oynuyodu keşkek, isim koyduk arkadaşlarla falan canlı bişey abi bariz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
şalgam çok kötü bir içecek

sen yemek olarak genelde mukavva arası matematik kitabı yiyip tatlı olarak fizik sayfaları yediğin içindir. ama normal insanlara güzel gelir şalgam..

biliyorum biliyorum içinde yeterince 4rakamı ve β²,η ve ξ yok ama dediğim gibi... mesela terminatorler ve robocop da gress yağını seviyorlar sanırım ama biz normal insanlara göre değil işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...