Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server'lar hakkında bilgi lütfen!

tinu

Öne çıkan mesajlar

En son açılmış topic bu oldugu için bende migrate hakkında bir soru sormak istiyorum; karazhan'dan migrate edicem kesinlikle, horde oynuyorum ve sadece bg queue'leri hızlı olan bir pvp server'ı arıyorum, acaba şu an böyle bir server var mı?

edit:typo
Sosyal ağlarda paylaş

Birileri stormscale demeden ben diyim :P , rampage battlegroup güzel onun dışında, diğer özelliklerini beğendiğin herhangi bir servere gidebilirsin sanırım. Onun haricinde miseryden uzak dur katiyetle, hordela misery bglerinde oynamak ömrü azaltıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bg sıralarının hızlı gelmesi dışında pug toplayabilecek populationda bir server arıyorum o kadar, Stormscale'e baktım orada çok fanboy ve atıyorum durotarda bi duel kaybetsen omgnub!!!111 modunda insan var, magtheridon, outland ve sylvanas iyi horde serverları diye okudum pvp wise olarak doğru mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Baya sağlam gearlı, su anda 1.9k üstü ratingi olan bir hunterım var(şamanla oynuyorum o yüzden bence başarı). Horde kendisi, orc, en anormal hardcore guild tecrübem bile vardır, bana şöyle doğru düzgün bir Battlegroup'ta çok kasıp tadını kaçırmamış ama sağlam iş de dönen bir server lazım.
Bir an önce migrate etmem gerekiyor. Kor'gall serverındayım hayata küstüm. En son 5v5 sırasına perşembe akşamı 8.40'da girdik estimated waiting time: 3saat dedi. Gerçekten bulunduğum Battlegroup kolpaların kolpası, oyun oynamanın da hiçbir anlamı yok.
2v2'ye girsek, 3dk sonra sıra geliyor gelen takım naxx25 full gearlı mage-rogue oyunu kaybediyorsun 25 puanı görüyorsun. Öyle bi BG. Üst ratinglerde o kadar az takım varki 1800'den sonra kazandığın başına 7-10 puan alıp kaybettiğing 20-27 kaybediyorsun.

Lagsız, PvPsi iyi, Battlegroundları adam akıllı (2v15 olmayan) Bir server bulmam lazım.

Beni bu ızdıraptan kurtaracak varsa buyursun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tinu said:
Sylvanas daki aşarı kalabalık ,lag ,dc, dungeonlara girerken full demesi gibi bir çok problemden dolayı guildce server değiştirmeyi düşünüyoruz, gideceğimiz serverın kaliteli olmasını istiyoruz yani kalite derken iyi guildler olsun adam lazım olduğunda bulabilelim gibi..., lag ,dc gibi sorunlar mutlaka her serverda olcaktırda en azından raıd yapmamızı engellemeycek sekilde olması lazım, gece 12 de bile 300 kişi sıra beklemeyelim vs... bir kaç araştırma yaptık aşağıdaki serverları belirledik, bu serverlarda olan oynayan arkadaşlar varsa bu serverlar hakkında bilgi verebilirlermi...
Teşekkürler.

Eu-Eonar
Eu-Silvermoon
Eu-Bloodfeather
Eu-Auchindoun

Terokkar :)
8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Executus hoş server, hem tertipli düzenli insanlar var hem de ne aşırı kalabalık ne de çok tenha. Ayrıca oyuncuların milliyetleri de hoş bir dağılım gösteriyor. Burning Legion dan sonra epey renkli geldi bana.

genel yoğunluklarda henüz hiç sıkıntı, bekleme vs olduğunu görmedim. tavsiye edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...