Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook Karadağ'da yasaklandı!

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

habertürk said:
Gün geçmiyor ki ülkeler çeşitli sebeplerle uluslararası hizmetler veren internet siteleriyle papaz olmasın. En son hangi ülke neden bu sitelere yasak getirdi?

Shiftdelete.net'in haberine göre dünyanın en yeni bağımsız ülkelerinden olan Karadağ'da devlet dairelerinde Facebook veya YouTube'a girmek isteyenlere hoş bir sürpriz var: Erişim Engellendi, yazısı. Karadağ'da gittikçe artan kullanıma oranla devlet dairelerinden de sık şekilde kullanılan YouTube ve Facebook, devlet görevlilerin mesai performanslarını engellemeye başlayınca, devlet eliyle, sadece devlet dairelerinde engellenmiş oldu.

e iyi bişey yapmışlar. türkiyede çoğu firmada erişim yasak zaten buralara. ayrıca papaz olmak ne lan, kahvedeki arkadaşına mı anlatıyon haberi hırbo.
Sosyal ağlarda paylaş

umarım Türkiye bir adım daha atar ve ülke çapında yasaklar.

ben ilerde parti falan kurarsam sakın beni seçmeyin.

ayrıca haber aşırı derecede dandik yapanın ağzının kenarına vurmak istedim. "şaşırtıcı karar! facebook yasaklandı!" gibi trajik başlıklar atmış ama devlet dairelerinde chat programlarının vs yasak olması garip bir şey mi? okullarda bile msn yasak olabiliyor, haberi yapanı direk bence kovsunlar bir daha medya dünyasına adım atmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

beni seçerseniz kabinem hazır.

. Adalet Bakanı - Azmo
. Bayındırlık ve İskan Bakan - Dela
. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı- Lütfi
. Çevre Bakanı - Alatariel
. Dışişleri Bakanı - Aquila
. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı- Cons
. İçişleri Bakanı - Dom
. Kültür ve Turizm Bakanı - Xaenin
. Maliye Bakanı - Matama
. Milli Eğitim Bakanı - Ardeth
. Milli Savunma Bakanı - Estel
. Orman Bakanı - Cuce
. Sağlık Bakanı - Qui
. Sanayi ve Ticaret Bakanı - Kermit
. Tarım ve Köyişleri Bakanı - Ekmek
. Ulaştırma Bakanı - Paramecium
Sosyal ağlarda paylaş

Konunun gidişatından kopuk yorumsa affola ancak konuyla ilgili olarak; devlet dairelerinde böyle bir yasağın son derece normal bir tedbir olduğunu düşünüyorum. Bugün kimi özel iş yerlerinde msn portları ve içinde msn geçen web sitelerine giriş dahi yasak. İnsanların facebook başında akan salyalarını bile *fırk* diye çekmeye zaman bulamadan saatlerce oturabildiği hepimizin malumu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...