Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2009 oyuncu tavsiyesi başlığı [spoiler]

calimero

Öne çıkan mesajlar

yazılan oyunculara göre çok daha tuzlu birisi shakhtardan "darijo srna" oyunun başında parası olan bir takım almışsanız kesinlikle alın. MR DR WBR DL WBL olarak oynayabiliyor çok amaçlı bir adam ve çokta iyi oynuyor. ayrıca frikikler konusunda çok iyi. gole ihtiyacım varken vs frikikten çok gol atmışlığı var.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyle. defansına bi bak önce derim. ben kaleye ustariyi aldım başka savelerimde o da deli gibi gol yiyordu çünkü defansa rezaletti.

bjkde 2. sezonda sivok'u sattıktan sonra 8 maçlık bir dönemde leo franco her maçı 8 küsürle bitirdi ama ortalama 2 gol filan yiyordu. çünkü zapo toraman'ın kaçırmadığı adam kalmamıştı. ama defansı sezon başı 4 transferle sağlamlaştırdım. şimdi nazar değmesin adam kaçırmıyoruz. son 10 maçımın 7 si 1-0 bitti ve son 5 maçımda 1-0 bitti. mourinho gibi adamım bea ahaaha
Sosyal ağlarda paylaş

defansa lugano'yu öneririm ya ilk sezon sonu fener'de kalmıyor zaten :) Hoffenheim'in yetersiz defansına tek başına çare oldu,adeta level atlattırdı.Vorsah'la birlikte yardırıyorlar.

Ayrıca Hoffenheim sol beki Ibertsberger'de iyi adam,tavsiye ederim,orta seviye takımlara ilaç gibi gelebilir.Ayrıca yine Andreas Beck çok iyi,sağ bek düşünülüyorsa alınabilir.

Salihovic'in statsları çok iyi ama bir türlü istikrar yakalayamadım onla,2. sezondayım ve gittikçe kötü oynuyor sanırım satacağım fakat oynadığında cidden iyi oynuyor,tavsiye edilebilir.

Ayrıca;

Porto'daki Hulk,sol açıkta çok iyi gidiyor.Alamadım ama hedefim o asfd
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar oyuncu tavsiyesi yapmadan önce eğer kendi liginizden yada sectiginiz liglerden bir oyuncu öneriyorsanız açtıgınız lig'i yazın sonra bir sürü adam cıkmıyor aramada.

Bende bir kaç adam koyayim Benimkilerin geneli ucuz ve kaliteli oyuncular.

click

Yüksek datebase'da oynuyorum.

nelson rivas - her ligte mevcuttur. Mükemmel bir defans oyuncusu . İnter'den alabilirsiniz direk satılık olarak başlıyor oyuna. fiyatı 1.5m civarı oluyor yalniz agır sakatlık gecirmiş iyileşmesine 1 ay kala fln kadronuza katabilirsiniz yoksa transfere izin cıkmıyor klüpten. bu fiyata bulabileceğiniz en iyi defans diyorum. potensiyeli ve kendi 4 yıldız olarak gösteriyordu coach . 1 sene sonra (zaten iyiydi) bayada bi gelişti 5 yıldız olarak göstermeye başladı. Bir sürü klüp feşinde koşuyor şimdi

Ramon Rodrigues da Silva - galiba brazil'ya liginin oyuncularının yüklü olması lazım görmek için. Cok iyi bir genç yetenek Nelson Rivas'in genc versiyonu diyim :) ayrıca 325k ya aldım.

Cesar Azpilicueta -Her ligte mevcuttur. Osasuna'da oynuyor . Tam bir Wonderkid diyebiliriz onun için. Potensiyeli full'de... Yalnız klübünden koparmak kolay olmuyor. Baya bi bayılman lazım birde gelmek istemeyebiliyor her klübe.

Renan- Sanırım brazil'ya liginin acık olması lazım (emin değilim) Botafago'da oynuyor. Geleceği parlak bir kaleci. 1 sezon oynadım şuan ki haliyle bile direk 11 lik ama ve potensiyelide var baya...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...