Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2009 oyuncu tavsiyesi başlığı [spoiler]

calimero

Öne çıkan mesajlar

selamlar. diğer FM 2009 başlığında baya gerilerde kalmışım (63 falan) bir bakayım neler dönmüş diye ilerledim, peheyyyyy millet almış başını yürümüş. şu wonderkid dir şu adamı alın über falan. abi başlığı okuyamıyorum resmen, bi adam görüyorum hop alta bi adam görüyorum hop alta resmen eziyet oldu bana bu başlığı okumak. genel kabul görürse lütfen istekler ve tavsiyeler lütfen bu başlıktan verilsin yahut lütfen spoiler ile verilsin oyuncu isimleri.

saygılar sevgiler...
Sosyal ağlarda paylaş

keirrison st
eduardo costa dmc mc
lequi dc

villarealde altidore var her takıma geliyor yıllık 300 istiyo satılık listesidne 6.5 m a 2. sene patlama yapıyo fiziksel Şampiyon adam =) agüeroyla yarışıyor gol krallığında her sene 3.5 +3 (24) alablrsnz

mehmet nas türkiyede iyi iş yapar orta seviye takımlarda
Sosyal ağlarda paylaş

kucuk ve buyuk takimlarinda alabilecegi bir adam onerecem ben. ``Jack Tuyp`` Dortmund oyunumda ilk sezonun devre arasinda 450K ya aldim. Benim haricimde birkac kucuk takimda istiyordu(G.Antep ve bazi fransiz 2.lig takimlari) scout um en son care olarak alinabilir diyordu ama resimde ozelliklere bakarsiniz(ilk geldigi sezondan pek farki yok potansiyeline ulasmis galiba) Jumping 20 Heading 16 finishing 18 str 18 work rate 19 tech 16. tek eksi yani hizi ve off the ball ozelligi. Macta alamadigi kafa topu yok target man olarak ayarlayin ve gerisini ona birakin. Onun indirdigi toplar sayesinde diger golcum falcao gol krali oldu. Oscar cardozo yu alamayanlar icin (ozellikle kucuk takimlar) cok iyi bir oyuncu.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuncuları Fenerbahçe'de oynatmıştım, baya iyi oynuyorlar.

Mehmet Ekici: MC mevkisinde çok iyi oynuyor, avrupanın büyük kulüplerinden çok iyi teklifler alıyor 1-2 sezon sonra.

Tafforeau: Roberto Carlos sezon sonunda ayrılınca yerine bu futbolcuyu aldım. Gayet güzel iş çıkarıyordu DL/WBL mevkilerinde.

Mascio: Ucuz iyi özellikleri olan bir MC. Duran toplarda iyi. Büyük takımlar önce kiralık olarak yollar veya feeder clublara yollarsa daha iyi olur.

Sosyal ağlarda paylaş

WinterWolf said:
kucuk ve buyuk takimlarinda alabilecegi bir adam onerecem ben. ``Jack Tuyp`` Dortmund oyunumda ilk sezonun devre arasinda 450K ya aldim. Benim haricimde birkac kucuk takimda istiyordu(G.Antep ve bazi fransiz 2.lig takimlari) scout um en son care olarak alinabilir diyordu ama resimde ozelliklere bakarsiniz(ilk geldigi sezondan pek farki yok potansiyeline ulasmis galiba) Jumping 20 Heading 16 finishing 18 str 18 work rate 19 tech 16. tek eksi yani hizi ve off the ball ozelligi. Macta alamadigi kafa topu yok target man olarak ayarlayin ve gerisini ona birakin. Onun indirdigi toplar sayesinde diger golcum falcao gol krali oldu. Oscar cardozo yu alamayanlar icin (ozellikle kucuk takimlar) cok iyi bir oyuncu.

vayy be... Gerçek mi bu adam? Eğer sen bulmuşsan süpermiş, zira çok yakında tüm forumlarda adı geçecektir bu adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde actigim butun liglerde + brezilya ve arjantinde scout veya feeder club koymaya calisirim. Jack Tuyp u tesadufen devre arasinda volendam kendi onerdi. Illada gidecem die tutturan frei nin yerinde bunu aldim freinin parasiylada Falcao yu aldim.

Su an ucuncu sezon bitti ve dortmund un favored personel leri arasina girdi.
Sosyal ağlarda paylaş

3. sezonda nokta transferler ile iyi işler yapmaya başladık. city'den inönüde yediğimiz 5 gol bizi kendimize getirdi :D

-------------------------Leo Franco----------------------
Abdurrahman Dereli-----Leo----Kompany--------Ergün Teber
---------Mehmet Topuz------Nuri------Delgado(Borges)
Holosko ----------------------------------------------Mata
----------------------Vantagiatto-------------------------

hoş tüm maçları 1-0 kazanıyoruz ama olsun :D

Nazar değmesin Leo Franco inanılmaz oynuyor.
Son sezonki Zapo toraman ikilisinin kaçırdığı adam sayısının haddi hesabı yoktu. Şimdi buna dur demiş durumdayız.

Şu ana kadar Ergün teber ve Leo franco takımın en çok rating sahibi adamlar.

Sakarya ve Hacattepe'den aldığım 2 efsane adamda under 20 de :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...