Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

irin said:
sen de inanmadın sanki yazdıklarına

yok yorgunluktan çok istekli yazamadım ama gerçekten öyle bir kedi hehe. hareketlerini falan görsen gülmekten ölürsün ağzına bütün bi tavuk iskeletini alıyo, biz onu kovalıyoruz o kaçıyo bütün evi dolaşıyoruz. kaçışta böyle kuyruk havada pıt pıt zıplayarak falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Apeiron said:
@ Ardeth;
daha önce de nickim üzerine bi yorumda bulunmştun ama şimdikinden farklıydı, insanlar yanlış bilgilendirme :p
sdaf

yok tam olarak aynıydı sadece daha az bilgi içeriyodu dur bakayım bulayım onu

edit buldum:

said:
apeiron latincede belirsiz şekilsiz demek sdf mutlu yıllar

bu kelime anlamı, kelimenin kökeni anaximander'a dayanıyor işte. diğer miletuslu fizikçilerin tersine ana maddenin su ateş gibi belirli bir madde değil belirsiz şekilsiz bir madde olduğuna inanıyor (aether gibi bir nevi). anlamı da ordan geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ahhaha negzelsiniz len. ben bunu daha evvel gormemmişim.selinim hep guzel en guzel de zaten,sen de guzel cocuksun hani can.))

@ardeth
inandım,dusundumki zaten senin kedinin sorunlu olması halinde kediye genetik olarak bir mudahalede bulunabilir onu muthiş bir kedi haline getirebilirsin sdfgh

özur diliyorum kedini genellediğim için saka maka.ilet bunu kedine lutfen^^
Sosyal ağlarda paylaş

Apeiron said:
demek ki kuzeninle bi alakası yokmuş? :p

orda aslında kendi kendime irinin ismini daha önce duymadığımı kanıtladım. çünkü duymuş olsam kuzenimin ismi olduğunu fark edip hatırlardım muhtemelen. fakat fikirlerimi yanlış aktardım. evet kuzenim çok efendi bi insandır sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...