Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya başlıcam yeter fakat yardım,sanal kart ?

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Beyler daha önceki topicde dedigim gibi yaş 16 pederde kartı vermio güvenmiomuş fakat ben taktım kafaya şimdi ben napcam hangi bankadan işlemleri sırasıyla tek tek anlatırsanız şu sanal karttan alam yeter başlamak istiom yaf ![signature][hline]Eğer zırhın gerçek ve kaliteli çelikten yapılmışsa,o zaman kurtulursun.Eğer zırhın cüruftan yapılmışsa,ilk esintide çatlayacaktır ve bu olduğunda,içine gireceğim ve benim olanı alacağım.Kalbini ve ruhunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte qui onu diyorum , nasıl yapacam ne dicem saf saf gidip garantiye kalmayalım.[signature][hline]Eğer zırhın gerçek ve kaliteli çelikten yapılmışsa,o zaman kurtulursun.Eğer zırhın cüruftan yapılmışsa,ilk esintide çatlayacaktır ve bu olduğunda,içine gireceğim ve benim olanı alacağım.Kalbini ve ruhunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Gidicen garanti bankasına. Böle böle sanal kart açtırmak istiorum diceksin. Yaşın 18+ olucak tabi. Sonra ordaki hesabına yatırıcaksın paraları. Birde internet şifreni alıcaksın mutlaka. Evine gelip oyununu oynıcaksın :)[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

qui :) gene sana bulasiim ama elimde deil bea :P adam dioki 16 yasindaim babam guvenmio sende 18+ larin alabildigi bi karti oneriosun simdi :P cocuk napmali yasini 2 yash buyukmu gostermeli :P
arkadasim sen bence babana anlat baba bi sanal kart olai varmish sen harcamak istedigin kadar yatiriomusssun bu karta ancak o parayi alabiliolarmish de sonrada ben alamiorum ama sen yardim edermisin de böle aglamakli bi halde yada baban hangi tarzi yiyosa[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

ya babana gitmene de gerek yok ki aslında
hiç mi nazının geçtiği bir akraban abin ablan büyüğün falan yok mu

altı üstü böyle biriyle gidip onun kartına ek kart şeklinde bir sanal kart alacaksın olacak bitecek, limiti belli herşeyi ortada, koyarsın 20 milyon limit, her ay o karttan çekilir oyunun aylık ücreti, sen de o parayı her ay o vatandaşa verirsin budur[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ok konuştum babamla kendi üstüne alcak bi tane , abim mabim olsa tabi ii olurdu da yok oda.[signature][hline]Eğer zırhın gerçek ve kaliteli çelikten yapılmışsa,o zaman kurtulursun.Eğer zırhın cüruftan yapılmışsa,ilk esintide çatlayacaktır ve bu olduğunda,içine gireceğim ve benim olanı alacağım.Kalbini ve ruhunu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...