Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Canaca.com hosting

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Arkadaşlar www.phpnuke.com e bi bakim dedim de sağda reklam var

http://www.canaca.com/virtual.html
bi hosting fiyatlarına baktım deli ucuz ve çok iyi seçenekleri falan
örneğin

Bronze Hosting Plan- $3.95

• 5 GB (5,000 MB) of Web Space
• 20GB Bandwidth
• Ensim Control Panel
• No Setup Fee
• 5000 Pop3 Accounts
• Webmail
• FTP Access
• 5 Subdomains (http://something.yourdomain.com)
• Cgi, PHP, perl, etc.
• Front page Support
• $10 Per Year Domain Registration / Check availability /
• 30 Day Money Back Guarantee

-------------------------------

Silver Hosting Plan- $7.95

• 10 GB (10,000 MB) of Web Space
• 40GB Bandwidth
• Free Domain Registration on 1 year terms/ Check availability /
• Ensim Control Panel
• No Setup Fee
• 10000 Pop3 Accounts
• Webmail
• 25 Subdomains (http://something.yourdomain.com)
• Cgi, PHP, perl, ssl, etc.
• 5 Mysql Databases
• Free OSCommerce Shopping Cart (Click Here For Demo)
• Free Domain Registration
• PHPNuke
• PHPBB2
• 5 Mysql Databases
• FTP Access
• Front page Support
• Static IP
• 30 Day Money Back Guarantee
• Spam Filter -- (New)
• Basic Firewall Protection-- (New)

gibi,

Monthly Pricing Structure Per Term
Term Bronze Silver Gold
3 Months 6.95 14.95 26.95
6 Months 5.95 12.95 23.95
12 Months4.95 9.95 19.95
24 Months 3.95 7.95 16.95

aylık ödeme kosullarıda süper ucuz

peki bi soru kaldı aklımda, peki boyle güzel seçenekler varken illaki kötü yanıda vardır diyorum yani nedir?

Lütfen teoriler ile degilde özellik le kullanan buradan hosting alan kişiler varsa onlar yorumlarını yazsınlar.

Bana şuan lazım olan hosting tipi, web alan en az bi 500mb civari olucak bw de 5gb civari olması lzm bu yuzden diğer aradigim sitelerde ya bu tip bir seçenek göremedim yada bulduysamda deli pahalı okadar karşılayamam.[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
canada toronto da mış
canada süper mekan yani hız fln deli iyi
gerçi çok fazlada pahalı degil hani bi 3 aylık alıp denesemmi diyorum

en basidinden 10gb lik paketi alirim yuklerim mp3leri o bile hemen tutar piyasada
ii reklam olur ehe[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

hosting almadan önce mutlaka adamlar ile kontakt kurup referans alın. Host ettikleri sitelerin bir listesini isteyin, varsa history'lerini okuyun, hangi data center'da tutulduklarına bakın.

Canaca.ca şu mantık üzerinde çalışan bir firma; 300GBlık HDD kullanıyorlar, ve bol bol yer veriyormuş gibi gözüküyorlar. Bu kadar fazla yer verme mantığı da neredeyse hiç kimsenin 1GB bile yer kullanmadığı, o yüzden 5GB veriyorum diyor, zaten tüm müşterilerini toplasan 100GB kullanmayabilir.

Bu onların açısından iyi olsada ilerisi için eğer düzgün ve sistemli bir site kuracaksan seni üzebilir. Bu kampanya ile gelen insan sayısı arttıkça sisteme binen yük artacak ve eğer cgi,php,asp gibi sitelerin sayısı artarsa query time'i yükselmeye başlayacak. O yüzden iyi düşün derim. Birde verdikleri hizmetler, sundukları sistemler çok önemli. onların dengesine bir bak. Esnek olmasına dikkat et. Yani bu kadar yer verip, aylık bandwith'ini geçtiğin anda site offline oluyo, kötü olur. Birde mantık var. 5GB yer veriyosa, 40GB bandwith bunu çekemez. 1GB'ını bile doldursan başına bela.

Ben lunarpages kullanıyorum, cnet tarafından en iyi firma olarak seçilmiş bir yer. Şartları ve fiyatları çok iyi bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lunarpages kullanıyorum derken onu link halinde Lunarpages olarka yazman daha faydalı olurdu :)

hms simi soyle bişide var yani 10gb tabiki dolduramazsın ama ben ilk etapta 400mb a yakın alan dolduracagım
1gb lik web alan benim işimi pek güzel görür aslında

bandwith de tahminen 5gb yeter
böyle kendime özel bişiler cıkartıyorum da pek uymuyo diğer hosting yapan yerlerle burası 2sinide fazladan sagladıgı için dikkatimi çekti

ama işte iice araştırmak gerekli
ilk etaptada buradan hosting alan veya almış birileri varsa forumda görüşlerini yazarsa en güzel bilgilendirme o sekilde olucaktır kanımca[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

sınırsız bandwith vermesi çok önemli bence..
ya da en azından 10 gb yer verip sadece 40 gb bandwith vermesin..

minimum 25 mb yer verecek,
cute ftp pro programımla kolayca kendi alanına dosya yükletebilecek,
Mp3/txt/jpg diye kabul etmemezlik etmeyecek,
sınırsız bandwith verebilecek

bi ücretsiz web alanı veren site arıyorum da bulamadım...

bir kaç tane buldum dediğim tarz şeysi de, cute ftp pro ile yüklemeyi hiç beceremedim. Sitede faq felan araştırdım da ftp adresine nasıl yüklenir söylemiyor..
direk sitenin sayfasından yüklemek gerekiyor, o zaman da timeout oluyor yükletmiyor 1 mb'dan büyük şeyleri[signature][hline]öl Bonecrusher öl öl ÖÖÖÖLL!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...