Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Help me..

duu

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlarrr....

Nette ilginç bir problemim var. Normalde net süper ötesi çalışıyor. WoW u açıyorum ve ya oyuna bağlanamaıyorum yada felaket bir ms ile karşılaşıyorum. Fakat kimse bana bağlantıdadır laga giriyorsun demesin Laptop ta başlattım oyunu grafikleri tam olarak kaldırmasada tuşa bastıgım anda işlevini görüyor. Yani tüm problem benim makinede maalesef ki.

Driverları güncelledim son versiyopnda hepsi,
Virüs testi yaptırdım Avast ile, (avastteki tercihim hem makineyi kasmıyor hemde root aramasıda yapıyor.)

Aklıma gelen herşeyi yaptım kısaca ama nafile. Vista 64 bit yüklü bir şekilde yoluma devam etmeye çalışıyorum ama wow olmayınca sinirim bozuluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar benim bu sorunum dvm etmekte halen.
ve ben kafayı yemek üzereyim makineyi formatladım ama banamısın demedi. Bunun kablo kopması ile falan alakası yok. Oyundayken alt tab yapıyorujm bir siteye girmeye çalışıyorum girmiyor oyundan çıkıp refresh yapınca siteye geliyor karşıma. Virüs dedim Avast ile arattırıyorum bir halt bulamıyor.

Az kaldı yiyecem kafayı
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro dostum bu olayın üzerine 3 kere format attım çare formattan geçmiyor. Başka birşey var ama çözemiyorum çıldırıcam :S

Şuanda online virüs taraması yaptırıyorum kaspersky de ama bitmek üzere ve sonuç virüs yok görünüyor.

Problemsiz wow oynarken başımıza gelene bak. Desemki hardware değişikliği yaptım ondan oda yok.

Ona yok buna yok eee sorun nerde ozaman :S
Sosyal ağlarda paylaş

baglandıgın server'a ping atmaya calis. sorun baglantıda mı wow da mı once onu bulmak gerekiyor. eger ping ve tracert larinda sorun yoksa wow kurulumunu ve addonlarını degistir.

yok eger sorun laptopdaysa, baglandıgın metoda gore wireless adaptorunu veya network adaptorunun driverlarini kontrol et.

sorun devam ederse, your-freedom gibi programlarda çare aramaya bakabilirsin.

Kolay gelsin, bol şanslar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...