Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taxi (1978-1983)

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Comedymax de veriyor... şu an da var... Danny Devito nun çıkış dizisiymiş

mükemmel bişey ya çok komik tavsiye edilir eski die geçmeyin[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 09 Mayıs 2004 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

robert de niro nun çıkış bilmi de driver dır ki o filimde de niro taksi şoförü rolündedir

bende taksili bir film bulsam hemen atliip oynayacam ünlü olacam[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de şu var buraya hergün birsürü mesaj atıyorum bu mesajları 10.000 civarı insan görüyor hatta isteyen albümden resmimi de görüyor demek ki ben burada o kadar insan tarafından tanınnıyorum demek ki ben de bir ünlüyüm

hatta gelecek seçimlerde adaylığımı koyarsam sanırm bi 2000 oyun garanti :)[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben eskiden (MS 1990'lar) kanal 6 mı ne verirken bayağı izlemiştim, hoşuma giderdi. danny de vito'yu da severim zaten, çok sempatik adam genelde içten pazarlıklı tipleri oynasa da.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

o adam zaten back to the future serisinde grandmaster olmuştur..

ya düşünüyorum da 80'lerdeki çok iyi bazı oyuncular yokoldu yeterince popüler iş çıkaramadan. koca danny de vito mesela (koca idi adam lol) kalmadı artık, geçen bir tv filminde gördüm de üzüldüm. slyvester stallone bile kalmadı, yuh be.. düşünsem daha kimler gelir aklıma..

ulan tüküriyim böyle işe, adam sandler gibilere kaldık be. alem ..t olmuş..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

evet puma o...

zaten kendisi kraldir, mutemadiyen hastasiyim, BTTF'de milyar kere izliip her seyini ezberlememe ragmen bir deve dvdsini alacak kadar hastasi oldugum bir seridir...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...I scratched the surface to find someone wicked and Blind...
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

eh bende çok severdim onu hele o eintein tipi saçlar felan yokmu süper yakışıyor adama.ulan digitürk olsa seyrederimde alacak para yok...mu acaba?
*!Masanın üstünde duran harcanmamış öğrenci kredisine bakar*[signature][hline]-Bak koçum...
-Buyur abi?
-Eskiden buralar dutluktu.Buralara kurt inerdi.
-Eee abi?Sonra noldu?
-Ne mi oldu?Dutlar gitti, kurtlar kaldı...

[Bu mesaj PUMA tarafından 09 Mayıs 2004 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...