Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HACK

maxrep

Öne çıkan mesajlar

Biraz önce karakterime gireyim dedim. Passwordu kabul etmedi.
Aynı zamanda acount management de de kabul etmedi. ve ayrıca gizli sorunun yanıtını da kabul etmedi.

Haklendim galiba. Ne yapabilirim?

Üstüne bir bardak soğuk su mu içmeliyim? Bu kadar emek boşa gitti herhalde. Armory den de baktım bir wand ve iki tane yüzük kalmış :(
Sosyal ağlarda paylaş

gizli soruyu 2 ayrı acc de değiştirmek istediimde, birinde başarılı olmustu ama aradan 3 ay gectikten sonra diğer accninkini değiştirmek istedm ama o konuda yardımcı olamayz ama cvb ı veririz dediler. Yani gizli soru değişimi sanırım yok. birde hacker zaten değiştiremez snn kişisel bilgilerine sahip olması gerekiyor. kimlik scan i falan gibi, sorunun cevabını muhtemelen yanlış girmişsindir hack yemenin yarattığı panikle şifreni resetleyip oyuna girdiğinde gm e bi ticket atarsan onlarda sana son online olduğun zamanı soracaklardır ve inceleme sonrasında bu işlem 15dk ile 2 gün arasında sürüyo (bnm başıma gelenler) tüm armorların cantalarındki tüm ıvırzıvırlar goldların banka itemlerin yani charında ne eksikse onu geri veriyorlar. gecen hafta keylogger yüzünden hacklendim bende adam meslekleri bile silmiş onları dahi geri alabildim. umarım yardımcı olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...