Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Elegant Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

[large]Elegant[/large]

* Burning Legion, EU PvP
* Alliance
* http://www.guildelegant.com/forum/index.php
* PvE Ağırlıklı
* Hardcore, haftada 5 gün düzenli raid.
* Kuruluş Tarihi: 2007
* Guild Master: Cokimella
* Ventrillo
* Paticik Forumlarında Yetkili Kişi: Tyrael
* Üye Alımları: Web sitesinde yer alan forumdan.
* TBC öncesi ve sonrası kestiğiniz en zor boss: Illidan.

Elegant Guildi ile ilgili TÜM (Progress, Üye Alımı, vb.) bilgiler bu başlık altında toplanacaktır.

Başarılar dileriz :)

Açılan diğer başlıklar kitlenecek, devamı halinde uyarı + ceza söz konusu olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Macit varsa progress var hiç de fısslık bir durumumuz yok merak etmeyin=). Dworgian'ın da belirttiği gibi öncelikli olarak healer alımımız olacak .Officer'larımızın paticik hesabı olmadığından burada ben ilgileniyorum. En yakın zamanda ihtiyacımız olan classları buradan duyuracağız.

Son 2 haftadır oldukça lag'li geçti biliyorsunuz. Yoksa Kelthuzad'da inerdi. 25 Man'ler dışında düzenli olarak heroic'de yapıyoruz.

18 yaşından ufaktan kasıt insanların belirli bir zeka ve terbiye seviyesine gelmiş olmasıdır. Dolayısıyla 18 yaşına gelmemiş olup da bu gereklilikleri karşılayabilenlerin de anlayışla karşılanacağına eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Officerlarımız gerekli açıklamayı yaptı olduğu gibi koyuyorum:

Elegant guildi, World of Warcraft' ın Avrupa serverında, Burning Legion realminde oluşmuştur.
Kuruluş tarihi 18 Nisan 2008' dir. Yeni gibi görünmesine rağmen, kuruluşu yaklaşık 30 kişinin 3 ila 4 yıllık dostluklarına dayanır.
Aramıza yeni katılan arkadaşlarla beraber, hardcore olmayan ancak haftalık raid takvimi yapabilen bir guild olmayı ilke edindik.
Guild Master sistemi ise 2 aylık aralarla dönüşümlü olarak tecrübeli ve bu görevi rahat yapabilecek arkadaşlar arasında paylaşılmıştır.
Officer kadrosu ise yine tecrübeli arkadaşların oluşturduğu, birbirini tamamlayan ve fikir ayrılıklarında bile birbirlerine kırılıp, oyun içinde
huzursuzluk yaratacak kişiler değildir.
Her ne kadar hardcore bir guild olmasak da raidlerdeki gerekli disiplin, dkp ödüllündermeleri ve dkp cezaları ile sağlanır.
Dkp takip sistemi ''Webdkp'' olup, guildimizin sitesi olan www.guildelegant.com' dan rahatlıkla takip edilebilir.
Sesli iletişim programı olarak Ventrilo kullanılır. Ventrilo serverı guildimize aittir.
Raidlerde yerleşik bir kadro yerine, mevcut olan bütün kadroyu rotasyon sistemi ile kullanılır. Amaç herkesin 25 man raidlerine girebilmesidir.
Ancak bunun için kendi karakterine hakim olması, en azından üstündeki itemleri heroicler ve badge' ler aracılığı ile edinmiş ve tüm enchantları,
gemleri tamam olmalıdır. Raid lider talebi olduğu taktirde sorgusuz sualsiz talent değiştirilmesi, raidlere, dunegonlara pvp talenti ile gelinmemesi
gereklidir.
Bu rotasyona öncelikle performanslara göre raid lider ve ardından sorumlu officerler karar verir.
Raid dışında ise, genellikle sohbetin, iyi niyetin, ''önce eğlence sonra oyun'' felsefesinin kabul edildiği bir ortam vardır. Bütün arkadaşlarımız.
gayet sosyal, kişilik haklarına saygılı insanlardır. Oyunda olmasalar bile günde en az 1 kere ventrilodan sohbet etmek üzere uğrayan arkadaşlarımız vardır.
Yaş ortalamamız 25' in üstüdür. Guildimize 20 yaşın altındaki oyuncuları, ortak bir sohbet ve oyun anlayışını bozar düşüncesi ile kabul edemiyoruz.
Açıklayıcı bilgilerden sonra guildimizde açık olan slotlar şöyledir:

1 Resto Druid
1 Holy Paladin
2 Shadow Priest
1 Holy Priest
1 Resto Shaman
1 Elemental Shaman
2 Mage

Not; Guildimize alınacak ve mevcut oyuncuların, her akşam raide girme gibi bir beklentileri ya da erken saatlerden gece geç vakitlere kadar raid beklentileri
olmamalıdır.

Rotasyon, raid kadrosunda gerekli classlar dahilinde yapılacağından şu anda ki oyuncularımızın anlayışlarını, aramıza yeni katılacak arkadaşlardan da
bekleriz.

Hepinize iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
siteden başvurmadım yahu

yüzyüze görüşmeyeyi severim ,eski guildim dağılmıştı
bende direk sizden online bir rog yada officerla görüştüm

rog almıyoruz dedi direk bana
isim hatırlamıyorum malesef