Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackberry Bold,Blackberry8320 ve Omnia ..

Valeron

Öne çıkan mesajlar

o varsa oda vardır be abi.abi şimdi bu e66 da güzel hoş falan ama d900i var 3.0 megapiksel kameralı falan,çift tel taşıycam doğal olarak hani kamera açısından çok gerekli bi durumum yok.ondan tek korkum mouse imgesi çıkıyo ya surf yaparken onu rahat oynatamamak çünkü üstünde blackberry'deki gibi top yok ben adamın birininkiyle baktım kare kare ilerliyo oda bilmiyorum nası olcak.ama onun haricinde bunda 3G falanda var ama hani ne kadar kullancaz 3G yi oda ayrı bi konu :d abi E66 mı Blackberry 8320 mi sence ? (might sana soruyorum da herkes cvap verebilir tabi :d )
Sosyal ağlarda paylaş

e66
Yüklü oyun yok, özelliklerinde ofis dosyalarını görüntüleme ve düzenleme diyor ama hemen zıplamayın onun içinde 100 YTL kadar Lisans ücreti ayrıca ödemelisiniz. Şuan için MSN desteklemiyor ama ileride olabilir. Bunlar haricinde pek sıkıntısı yok.

bb
işletim sistemi java . yani windows mobile değil . eğer ben word excel dosyası açıp okumam diosanız alın !! çünkü windows un ürünlerini tanımıyor..

şöyle bir kullanıcı yorumlarına baktım - olarak bunları diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ben kötü anlamında anladım

yok alet full metal filan toplantıya girdim masanın üstüne koydum herkesde bb var biranda hepsinin kafası döndü bune diye

asıl bomba aletin içinde bir program buldum telefondan toplantı odasındaki bilgisayara bağlanıp sunum başlattım sonra telefondan bilgisayarı yönettim filan çok atraksiyonel oldu :D ama bir dünya şeyi beceremedim daha özellikle navigasyonda başarılı olamadım onun için ev dışında olmak lazım anladığım kadarıyla

benim gibi görgüsüzlük yapma ama alet güzel bir alet
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...