Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehliyet

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle garbıç dışına da yazılınabilinip post kasılabilitesi olan bi konuyu garbıça açtığım için özür dilerim

şubat 91 doğumluyum, 2 ay sonra 18 doluyo

tabi ehliyet gerekli, ehliyet lazım.
Yeni yasa hede hödösü varmış, stajyer sürücü falan, aslı astarı nedir bu konunun
Birde, başvurudan sonra ne kadar sürüyor kurs
birdee, ne kadar bi masrafı var
birdee, öss çalışmasını engelleyecek kadar büyük bi işmidir acep
(çalışıyorum sanki össye de soruyorum nassını satim)
Sosyal ağlarda paylaş

stajyer sürücü ben 15 yaşımdayken bıle vardı o sürücü kurslarının insanları kursa çekmek için bu kez son bu kez son yalanları.

çalışman içinde

www.olcaysurucukursu.com

buradan online test'i çöz. ben 2 motor, 1 trafik çözdüm sınavı 90 üstü puanlarla geçtim. kursdaki derse de 1 kere gittim ondada ders mers dinlemedim pek. yaklaşık 200 tane soru var ayrı ayrı motorda ehliyette ilkyardım da. aralarında seçip seçip her sene aynı soruları çıkartıolar. şıklarına kadar aynı. buradan bi kaç test çöz geçemıosan alma zaten ehliyet bisiklet falan sür
Sosyal ağlarda paylaş

Kane&Lynch said:
masraf 230ytl civarı olması lazımdı , kursun 2 3dersine gitsen yeter (motor) , digerlerini 2 test çözünce ögreniyon ztn

kurs zaten ortalama 300. kursu bıtırınce evrak paraları 100 kusur tutuo. direksiyon içinde vardı galiba bişeyler. herşeyi geçtin ehliyeti almak için karakolda 200 kadar harcıosun yıne. kaç 230?
Sosyal ağlarda paylaş

250 milyon falan snawa gidiyo sürücü kursuna ben 300e kayıt oldm walla araştrmadımda açıkcası 550-600 e hallettm ben daa almadm bende snawlara giricem daha ve öss ye hazırlanıyorum öss ye çalşmaya engel değil az motor çalşsan yetiyo anlyosun zaten ki motorla ilgili soru çözünce az biraz bi zorlluuda kalmıyo geçiyosun eğer araba kullanmışlıın warsa bi kaç kez uygulamayıda geçersin bi sorun çkmaz zor birşey değil alırsın toplam 3 ay fln sürüyo sanrm ehlyetin gelmeside 1 ay.... 3-4 ay arası kawşuosun ehlyetine...

Tabi sonra arabayı alıyosun bara gdiyosun 2 bira içiyosun çıkıyosun trafiğe yakalanıp 6 ay kaybediosun :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilkyardımda şöyle bi soru hatırlıyorum,

trafik kazası geçirmiş bi yaralıya ilk olarak ne yaparsınız?

a)tekme atarım
b)uzaklaşıp giderim
c)kucağıma alıp arabaya koyar en yakın hastahaneye götürürüm
d)yaşam fonksiyonlarını kontrol eder ve ambulans çağırırım

a ve d dışındakiler sallama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...