Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işte geldim burdayım, ben bu oyuna hastayım

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 29 Nisan 2004 17:40 tarihinde demiş ki:
pvp var, guild savaşları var ama sattlerce harcadığınız emeği 10 sn'de çalan pklar yok. lütfen oyun hakkında sağda solda biraz bilgi okumadan buraya yazıp yeni türk oyuncuları caydırmayın..
Haklısın ya geçen Lineage'de tam questi bitiricektim adam bir ok atarak öldürdü çok gıcık olmuştum. Neyse PvP olması güzel olmuş. Beni bayan olay şudur ki:
Oyunda büyücü olmayı seçtim ama hiç büyü atamıyorum. Elimdeki dandik kılıç ve azcık str ile vurmaya çalışıyorum. Level 4 olmadan oturulamadığı ve son oyundan çıkıp girdiğimde kaybolan tüm eşyalarımı geri alamadığım için hp dolmasını beklemek ömür tüketiyor. Yarı İngilizce yarı Türkçe (o da bozuk ğş ile) konuşan NPC'ler, konuşma bitmeden çıkamamak, uzun konuşan birine yanlışlıkla tekrar tıkladığında ömür tüketmesi, "şunu yapmadan bunu yapamazsın" mantığıyla sınırlanmak. Neyse, zevkler ve renkler diyeceğim sadece, oyun sonuçta, eğleniyorsanız ne mutlu..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

şunu 21 yapalım...
ı ıh...

bu lag bitmeden oynanmazbu oyun :(

arı bile öldürüyor..

Gidiyroum attack çekiyorum
2 saniye sonra dead olarak ööö...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

novice iken hiçbişi yapılamadığı doğru ama job lvl 10'a ulaşıp novice'likten çıkmak azami bir akşamınızı alır. novice'ken onu yapamıyorum bunu yapamıyorum diye sızlanmak manasız topu topu 2-3 saat börtü böcek keseceksiniz, sanki tek oyun bu böyle oynanan..

bozuk türkçe rezil hemfikirim ama düzeltilir önümüzdeki zaman içinde, çalışacak insanlar arıyorlar türk yardımcı olmak için böyle konularda..

oturarak hp doldurmak yanında acolyte ya da priest yoksa healleyecek bütün swordsman/knight'lar için geçerli. beğenmiyorsan bir partiye katılacaksın aco/pri olan. onu da beğenmedin senin bileceğin iş ama oyunun kabahati yok bütün rpg'lerde böyle..

mumi o kadar lag yok yahu 33k ile oynuyorum ben. yabancılar kadar hızlı yürüyüp çabuk davranamıyoruz ama bu konuda çalışmaları varmış adamların, ayrıca ttnet'den dolayı da diyorlar.. :)

ekleme: en başta arı bile güçlü gelir sana, (headless ile zombie arasındaki fark gibi) sadece poring ve fabre ilk birkaç lvl, sonra chonchon ve o kurbağalar. sonra rocker'lara geçersin batıdaki haritada bulunan.. (novice'likten kurtulunca) [signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş

[Bu mesaj Sam tarafından 29 Nisan 2004 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe
abi adım atamıyorum ki?
ne öldürmesi,ne yürümesi :)
tam işkence...
en aşağı 1000 Küsür pingde takılıyor...

Tam saldırıyorum Jöle tiplilere...

Wohooo...

-Gebermişsin abi ne saldırması?
-aaa ya dur az önce saldırıcaktım bak şimdi
*reslenir gelir*

aynı tas aynı hamam ;)

agaç diplerinde biten saldıramayan otları kesebiliyorum bi tek :P

Heal da olamıyorum oturarak..

Ele daggerdan başka bir silahda geçmiyor...

eee? kasıcak yaratık yok...Silah kullanamıyorum?
başka?
ha birde lag lütfen ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç neden sende bu kadar lag var anlamadım onu.. o kadar lagli diyorsan istersen bir de yarın dene, bazen bana da oluyor haftada bir o akşam oynamıyorum.. :)

hani bağlantı diyecek olsam bende 33k var, kaç kişi tebrik etti, yabancılar duyunca "oh maaay gottt" diyor filan.. :-p[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

:P
33k yı yerim ;)
256/33
mmm
demek ki oyunun sörvırından...şöyle bir teori,
senin modem(SM)=33
karşı sörvır(KS)=33
3333 oranı = 1 pozitif
25633 oranı =yarımyamalak negatif

mmm
kedidir kedi... ;]
Açıkcası,bu lagda biraz daha oynamak yerine,uninstall etmeyi bile düşündüm ama neyse,bir daha ki sefer ki denemeye kadar kalıcak bakalım :P
2K kişi aynı andan oynamaya çalışırsa böyle oluyor :P

Grrr...

Sam,söylede Boşaltsınlar sörvırı...Girip gezdir bana boş sokakları koşa koşa
hehe
Sosyal ağlarda paylaş

ama mumi bişi söyleyeyim mi, son iki gündür gördüğüm en kalabalık halinde server. ilk başladığım haftasonu akşamları bile 2200 kişiyken şimdi haftaiçi akşamları bile 2800'e ulaşıyor. tabii 300 oyuncu ile 2800 oyunculu hali bir değil sunucunun..

akşam vaktinten başka vakit deneyebiliyorsan o vakitlerde dene istersen..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...