Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haunted Mansion - Perili Ev

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Yönetmen:
Rob Minkoff

Oyuncular:
Eddie Murphy
Terence Stamp
Nathaniel Parker
Marsha Thomason
Jennifer Tilly
Wallace Shawn

Konusu:
İşkolik bir emlak simsarı olan Jim Evers, bir iş için ailesini de kendisiyle birlikte devasa ve ürkütücü Gracey Malikanesi'ne sürükler. Evans ailesi, yıllardır malikanede sessiz sedasız can sıkıntısı içinde yaşayan hayaletlerin, sosyalleşmek için birer birer ortaya çıkmaya başlamasıyla burada yalnız olmadıklarını anlarlar.

Hayaletlerin ortadan kaybolmasını ve Gracey malikanesinin lanetini kırabilecek tek kişi, saat 13:00'ü vurmadan önce ailesiyle bağlarını yeniden keşfetmesi ve yıllardır kayıtsız davrandığı ailesine hak ettikleri önemi vermesi gereken Jim'dir.
Sosyal ağlarda paylaş

Trailerını izlemiştim ;)
Mükemmel gözüküyordu..
Zaten Edy Morfinin tipi güldürmeye yetiyor..Gelsin,gidip yorumumu yazayım izleyip Ghaldcım ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 29 Nisan 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
rezalet diye duyumlar aldım

Daha ötesi...Çocuk filmi zaten 5-10 yaş arası.
Sadece para için yapılmış filmler görmüştüm ama bu kadarını görmemiştim daha bikaç senede göremem herhalde...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben açmılştım ama olsun rezalet ötesi bir film maalesef gitme gafletinde bulundum komedi yapmak istemişler olmamış korku yapmak istemişler olmamış filmde tek korktuum sahne uşağın pati diye eddie murphynin önüne çıktığı sahneydi walla paranıza kıyıp gitmeyin gitmeye değmiycek bir film[signature][hline]Nobody is Perfect
Im Nobody

Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik
Sosyal ağlarda paylaş

mmm 10 üzerinden 5 veririm...
Sonda birde cennet-cehennem-haç propagandası geçmişler bana göre :Pp

Rezalet değil...Kötüde değil...Orta....

Edi mörfinin aynadaki halinde "anan" diye iyi tırstım...

Birde anahtar mıdır nedir,onun için mezara indikleri yerdeki undead ordusu oldukca karizmaydı...

Konuşan kafaların olayıda hoşuma gitti..En azından efekt olarak süper!

Hemen yerin dibine sokmayın canım filmi..Rezalet ötesi felan ne demek.Adamlar çocuklara,6-15 yaş arasını hedefliyerek yapmışlar...

...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 07 Mayıs 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
Birde anahtar mıdır nedir,onun için mezara indikleri yerdeki undead ordusu oldukca karizmaydı...

Konuşan kafaların olayıda hoşuma gitti..En azından efekt olarak süper!
...

+1[signature][hline]Nobody is Perfect
Im Nobody

Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...