Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage II'ye katılan yeni biri...BEN !

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar , artık uo out , lineage in olmuş duyduuma göre heheh.Ben şimdi oyunu indirdim neler yapcam nası yapcam anlatırmısınız bir zamet , mesela nası gircem hindemithh diyorlar en ii server oymuş nası girerim oraya ? Bi help pliz ha bide oyun haricinde indirmem gereken bi clienttir fln varmı ? Link verirseniz sevinirim.Cvbınızı bekliyorum ![signature][hline]Bloody Golden Majesty & Lunitari
[/i] Kolayoyun OGC
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu indiriosun patchliosun(bilmiorum sitede downloadable olan client patchlimi diilmi) sonra offical siteden acc aliosun(kredi karti gerekior bunun icin tabi) cok basit islemler bi sorun cikarsa onceden yazilmis topicleri kontrol ediosun burda cvp bulamassan yine bu topic altina yaziosun sorunlarini biz cvplamaya calisioruz :d
Sosyal ağlarda paylaş

bu tip büyük firmaların anlaşmanın dışında fazladan para çekmesi azıcık imkansız oluyo :)

türkiyedeki gibi degil adalet sistemi diger ülkelerde
o firmanın iligini kuruturlar hele amerikada falan böyle bişey olsa

o yüzden endişe etmemek lazım büyük firmalara kredi kartı verirken
Sosyal ağlarda paylaş

pederle konuştum kredi kartı limiti yüksekmiş onun , benimde yaş 16 bi reşat olsak alcam şöle az limitli bi kredi kartı ama peder işte veremem diyor bu sene çekmez 2 sene sonra çeker aynı numaradan fln dedi limit az olsa verirdim ama dedi başlayamadan bırakcam mlsf bu oyunu ahh ah :(((((((([signature][hline]Bloody Golden Majesty & Lunitari
[/i] Kolayoyun OGC
Sosyal ağlarda paylaş

evet önce onu yapacaksın sonra oradan acountuna girince görürsün zaten city of heroes ve lineage 2 diye yazar ikisi de 50 dolar, istediğin oyun için ordan key alıp oyunu da download edip başlıyosun[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

aslında gerek yok da neyse...

"kartımın limiti yüksek vermem öle yerlere" mantığındaki bütün büyüklere sanal kartın ne olduğuyla ilgili kitapçık bastırıp dağıtacam soksunlar gözlerine diye

tabi biraz da hak vermek lazım onlara, televizyonun ülkeye girişine şahit olan nesile internetten bahsetmek abes tabi...[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

açtıramaz ama neden açtırması gereksin ki?
sanal kartım var benim, ister bilmem kaç milyon ister sıfır limit verebiliyorum iki dakika içerisinde

bundan daha kolay bişe olabilir mi? başvursan 1 haftada gelir, artık sanal kartı fiziksel bir kart olarak da vermiyolar sadece bir zarfta bilgilerini yolluyolar tam sanal oluyo yani[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 05 Mayıs 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
açtıramaz ama neden açtırması gereksin ki?
sanal kartım var benim, ister bilmem kaç milyon ister sıfır limit verebiliyorum iki dakika içerisinde

bundan daha kolay bişe olabilir mi? başvursan 1 haftada gelir, artık sanal kartı fiziksel bir kart olarak da vermiyolar sadece bir zarfta bilgilerini yolluyolar tam sanal oluyo yani

internet sitesinde 5 sn sürüyor ama babasına anlatması zor yaa bu olayı o yüzden sordum; bir ara genç telecard olayları vardı belki öle bişiy vardır, şu 16 ysk zımbırtısı var di mi garantinin ?[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

qui kurudgun cmleye hayran kaldim abi .p özellikle hiç mi babanız olmadı? hichmi porcheniz olmadi der gibi :)=[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 06 Mayıs 2004 16:00 tarihinde demiş ki:
Ya ne sanal kartı allaşkına hiç mi babanız olmadı? Adam para vermemek için bahane bulmuş işte eheh. Gidip sanal diyin bulur bi kulp :)

Yok lam öle deeldir babam tam tersine aşırı bonkördür de , ne bilem güvenemiyor işte , eski çağ kafası işte heueh.[signature][hline]Bloody Golden Majesty & Lunitari
[/i] Kolayoyun OGC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...