Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk Jewelcrafting - para kazanma

Astral

Öne çıkan mesajlar

Abi bizim arkadaş birkere şöyle dedi bitirdi beni "WoW da fakir olan , gerçek hayattada fakir olur" LOL

Şaka bir yana JC ve inscrip var bende aynı anda 2sinden bela para var ama sadece craft ediyorum şu aralar ahyle uğraşacak halim kalmıyor bide serverda kendini tanıtmak çok önemli bir craftersan. Mesela ben stormscaledeyim horde tarafından ve çoğu iyi guild ve casual adamların f.listinde ben varım devamlı whisp geliyo onu yap şunu yap diye bence önemli olan birazda tanınmak ne bileyim :P ama jcde para var yani
Sosyal ağlarda paylaş

O yüzüğü şu an AHde 21Gden koydum ben gecen hafta 1 kişi 42Gdanalmıştı ama başka alan olmadı yani o yüzügü satarak para kazanmak mumkun herkes 20ye koyarken sen git 15e koy satılsın gitsin. AMA 10xearth 10xshadow dediğin zatenyaklaşık 15-20 arası tutuyor yani çok mantıklı değil. Ancak bu ikisinin fiyatı düşerse alternatif kaynak olarak mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Jc`nin karliligi azaldi dogru cunki etraf oo bu is cok karliymis diyen bircok insanla doldu. Eh blizz de jc reciplerini bu kadar kolay yapinca 3 tane recipe alan jc oldu cikti. Kestigi ornek veriyorum 5 tane gem var miner ayni zamanda o gemleri %10-20 undercutla ah ye koymaya basladi bu oyuncular. Fiyatlar dustu. Yatirdiklari paralari kazanamadilar bile. Fiyatlar dusunce ore fiyatlari da dustu. Ore fiyatlari dusunce herseyin fiyati dustu. Herkez cok kotu oldu derken 5-10 bu iste eski olan oyuncunun isine yaradi bu is. Wrath ciktigi gunden beri 180k para yapmisim(ki kasmadim kasan arkadaslar cok daha fazlasini yapti). Daha da dussun fiyatlar. Benim her turlu isime geliyor. Ben her turlu kazaniyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
yok ben elimde biriken ea ve es leri ah de satıorum da

ah e direk öyle koymayıp yüzük mü yapsak

sora onu mu koysak yoksa kırsak mı fln derdine girdim bi an :D

wowheadte disenchant ettiğinde çıkanları %75->2-5 infinite dust, %22->1-2 Grater Cosmic Essence, %3 Dream Shard şeklinde gösteriyor. bakalım deniyorum yarın 30 tane falan yüzük yaptım.

link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...