Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyninizin hangi tarafı?

viole

Öne çıkan mesajlar

Sayin Sina Türeli, nolu IP adresiniz kayıt edilmistir. Tesekkürler.Beyninizin SOL ve SAĞ tarafını eşit olarak kullanabiliyorsunuz...Sol Beyin Kullanımı için ilgili 16 sorudan 7 tane işaretlediniz.
Sağ Beyin Kullanımı için ilgili 16 sorudan 7 tane işaretlediniz.

Adamlar ip'mi aldı korkuyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
Sayin Sina Türeli, nolu IP adresiniz kayıt edilmistir. Tesekkürler.Beyninizin SOL ve SAĞ tarafını eşit olarak kullanabiliyorsunuz...Sol Beyin Kullanımı için ilgili 16 sorudan 7 tane işaretlediniz.
Sağ Beyin Kullanımı için ilgili 16 sorudan 7 tane işaretlediniz.

Adamlar ip'mi aldı korkuyorum :(

tamam
hemen seni CERN deneyine götürücekler
hazırlan
sevdiklerinle vedalaş
Sosyal ağlarda paylaş

viole said:
E=mc2

bu olay nedir peki hep merak etmişimdir anlayacagım tarza anlatan biri olsa falan..

enerji ile kütlenin temelde aynı şey olduğunu söylüyor. Kütle düzenli bir enerji hali gibi. Gerekli korunum yasaları sağlandığında reaksiyona giren iki kütle düzensiz enerji haline gelebiliyor [dolayısıyla misal sanırım bu kütle, yük ve yanında bir çeşit korunum yasalarını sağlayıp tüm kütlesini (düzenli enerji) düzensiz enerjiye çevirebilecek çiftler madde anti-madde çiftleri]. Düzenli ve düzensiz kelimelerinin kullanımının doğruluğundan şu an emin olamadım ama öyle diyesim geldi.

Tabi bunun asıl geldiği yer zannediyorsam zaman ve uzaydaki simetrilerle ilgili ama o kadarını henüz öğrenmedim bi iki sene sonra falan gelin onun için sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...