Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

upcoming tank druid changes

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
jonywayt said:
AKINCILAR said:
jonywayt said:
aaa ucuz hunterdan donme druidde buradaymıs :D

Senin gibi balon pala olmakdansa :D Satarsin palani kas simdi basdan.

senin gibi 70 char alıp oynamaktanda iyidir :D
ayrıca zevklı gelıyor bana ohh pasalar gibi :D female de yaptım charı canavar canavar.

lütfen pm lütfen terbiesiz afk healer git de lvl kas hadi

akşam geldigimde 36 olmuş ol :)

babab afk healermıs. wow da sen portakalda vitaminken bız mc de mt heallıyorduk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
olabilir ben olgunlaşıp portakal suyu oldugumda da sen heal yaparken maça dalıodun tank yatıodu naber :)

eee bizim posamız kalmıs o zaman :D bu işler böyle gel healer oyna diyecem ama sen oynamazsın healer ondan gecınız :D

dip not. mac varken oyun oynayamam digiturk odamda yok :D
he birde senin o 30k lık kaideni kurtarırken iyiydi dimi afk degildik o zaman :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm,

Gangren beycim, dünden beri söylüyorsunuz görüyorum evet sizin Main Tank ınız bir Feral Druid. Evet kendisinin 45k hp pool u mevcut. Evet kendisi Naxxaramas tanklayabilecek durumda.

Ancak;

- Armor nerf henüz live değil. tankınızın armoru nerf görmemiş durumda.

As Ghostcrawler says; "Again, these changes will NOT be in Nov 13 for Lich King’s launch. We will add them in a patch that will come out sometime before the major Ulduar content patch. We're letting you know now so that you can choose quest rewards and loot drops accordingly."

- Ayrıca Naxx malesef şu an anladığım kadarıyla Karazhandan bile ezmode olmuş durumda (yorumlar tüm mobların aoe lenebildiğini vesaire gösteriyor ki öyleyse vah vah gerçekten)

Bu iki madde ışığında hala "yeterli tanking mitigation" demek sizce doğru ve gerçekçi bir yorum mu?

Ve ayrıca benim yanılıyor olmamı, Ulduar patch geldiğinde de sizin MT druidinizin sorunsuz bir MT olabilmesini canı gönülden istiyorum, diliyorum.

Sevgiler saygılar.

/roar

edit: ufak typo
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Hayır bu nerf asla gelmeyedebilir. Adamlar "armordan kaybedilenleri kapatacak bir formül bulamıyoruz" diyorsa illa gidip armor nerfi yapacak halleri yok yani :D. Olmadı vazgeçtik derler kapanır konu.

Yok bir yol bulurlarsa da bu bir nerf olmaz zaten.

Dworgian said:
Upcoming Feral Changes
Armor
...I don't have any announcements to make about how that would work, but you should keep a couple of things in mind: 1) We wouldn't want to do it through armor or dodge, since making it easier to get those values very high unsolves the problem again...

dimişler abicim öf ya tamam sustum buraya daha da post atmıcam istiosanız kilitleyin :D

trolleme seviyesine geldi çünkü :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir simdi anlatilmak istenen, böyle bir armor nerfi gelse bile, senin armordan kaybedicegin mitigation degerini bir sekilde size geri vericez diyor. Ha nasil verirler onu böyle bir armor nerfi gelince görücez. Ama su da var armor nerfi bunun caresini bulmadan da gelmez. Yani önce nerfi verip sonra mitigationu bir sekilde düzelticez demiyorlar.
Herkesin aciklamaya calisdigi nerf merf yok ortada. Nerf dedigin armorun düser mitigationun da düser ayni anda o zaman o nerfdir. Ama adam sana o acigini kapiycam diyor, nasil yapar o artik bizim sorunumuz degil. Sonuca bakicaksin, kaybettigin bir sey olmuycak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
bana bişi deme valla

ben sadece olayı tartışalım die başlık açıorum

her seferinde bir kaç warrior gelip "ağlamayın" yazıo sora konu kayıo

ne yapim yani onlar yazsın ben susim mi?

bi sey dicem kızma sen önce 80 olup itemlarını toplayıp sonra tartıssan bu konuları olmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...