Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

upcoming tank druid changes

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Vioxx said:
Dworgian said:
bi de şu çift talent olayı da gelse de rahat rahat denesek herşeyi.

buyuk ihtimal bir sonrakı patch le geliyor.

Bırak Blizz dusunsun orasını parası ıle degılmı kardesım calıssınlar yapsınlar bısıler.

aylık income 142.890.000 eur

giderleri düşsen adamlar deli para kırıo

ama hala dengesizlikler var hala çalışmıolar :D

edit:income: 12.99 x 11.000.000 active acount

düz mantığıyla yapıldı.

migrate name change vs vs buna dahil değil

edit 2: 2.03 eur dan 290 milyon ytl yapıo
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
:D valla mantıklı açıklamalar WoW için geçerli olmuyor.

WoW'da olaylar şu şekilde gelişiyor. Parry,block sadece önden gelen saldırılarda yapılabiliyor. Dodge ise ister ön ister arkandan gelen saldırılarda yapılabiliyor. Bu moblar ve playerlar için farklı değil.

WoW'da mobların büyüleri critlemez mesela, buda onun gibi birşey. Mantıkla açıklamaya çalışmak gereksiz bunların hepsi wowwiki'de yazıyor, istersen tek tek linkte verebilirim.

bosslar arkadan da dodge lıyor az da olsa bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
e anlamadım ben, druidler paladinler tanlasın istiyosun okde, neden warriorların işe yaramamasına seviniyosun?

tüm yazdıklarımı okuyup bu anlamı çıkardıysan git biraz taş kır kendie gel cüce :D

warriorların işe yaramamasına sevindiğim hangi postum bi bulup gösterin ya.

yemin ediorum aradan tek tük post seçip okuyup yorum yapıosunuz yoksa mümkünatı yok bu dedigini yazmanın

edit: ya da trolleniyorum dur bakim
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Warchief said:
Yani ne desem mutlu olacaksın? Söyle de onu söyliyim...

abi warrior oynayan kesime "tmm biz druidler healer olcas" demezsen tatmin olmicaklar

bu kadar basit

adamlar "tanklıgımız gitti" die sinirlenio

ama warrior rogue kadar dps yapınca problem yok nieyse

bende diorum warrior en üstün tank olsun ama dps yapamasın

edit: keşke olduğu gibi kalsaydı...

ahah abı nerden cıktı bu, warrior oynadım hep, druidler gayette tanklasın abı, heallasında dpste yapsın nolcak yanı
Sosyal ağlarda paylaş

AKINCILAR said:
TBC öncesi guildin tank warriorlari zaten kraldi. Vazgecilmeziydi guildin. Simdi cok memnunum bu kralligin nihayet son buldugunu gördügüme. Wotlka ilk geciste paladin ve druidler lvl 70 itemleriyle cok rahat tanklarken evet warriorlar ezildi o konuda. 70 itemleriyle 11k non crit damage yiyen warrior da duydum.
4 tank classinda MT olabilmesini istedigine göre blizzardin, kasdirmayin artik daha fazla druidden veya paladan tank olmaz diye, gidin bir soguk su icin üstüne.

Ama tank gearimde raidde cat formda savage, trinket vs acikken full bufflu 11k damage vurdugumu gördüm ya gözüm acik gitmez artik.

Cuce said:
e anlamadım ben, druidler paladinler tanlasın istiyosun okde, neden warriorların işe yaramamasına seviniyosun?

iceri gittim geldim 10 mesaj olmuş.

alınganlığı bi kenara bırakıp okusan sana atmadığımı gorursun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu çift talent tree ile "tank" ların ki warrior oluyor genelde hep tank talent tree'de kalma zorunluluğu bitmiyormu?
yani 1 tree dps 1 tree tank tamam işte..yani tank haliyle dps yapmayıversin PvE de ama dışarı çıktığında öbür tree yi aktive edip grindte yapsın PVP de..

böyle çalışacak herhalde değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
Dworgian said:
Warchief said:
Yani ne desem mutlu olacaksın? Söyle de onu söyliyim...

abi warrior oynayan kesime "tmm biz druidler healer olcas" demezsen tatmin olmicaklar

bu kadar basit

adamlar "tanklıgımız gitti" die sinirlenio

ama warrior rogue kadar dps yapınca problem yok nieyse

bende diorum warrior en üstün tank olsun ama dps yapamasın

edit: keşke olduğu gibi kalsaydı...

ahah abı nerden cıktı bu, warrior oynadım hep, druidler gayette tanklasın abı, heallasında dpste yapsın nolcak yanı

bi ilksin o zaman

elini sıkim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cozy said:
Ya bu çift talent tree ile "tank" ların ki warrior oluyor genelde hep tank talent tree'de kalma zorunluluğu bitmiyormu?
yani 1 tree dps 1 tree tank tamam işte..yani tank haliyle dps yapmayıversin PvE de ama dışarı çıktığında öbür tree yi aktive edip grindte yapsın PVP de..

böyle çalışacak herhalde değil mi?

yani seçim şansın şu olucak

pve dps - pve tank

pve dps - pvp dps

pve tank - pvp dps

gibi :)

ben mesela pve dps (cat) - pve tank (bear) yapıcam

yemişim pvp yi arena yaptıgım yok zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
AKINCILAR said:
TBC öncesi guildin tank warriorlari zaten kraldi. Vazgecilmeziydi guildin. Simdi cok memnunum bu kralligin nihayet son buldugunu gördügüme. Wotlka ilk geciste paladin ve druidler lvl 70 itemleriyle cok rahat tanklarken evet warriorlar ezildi o konuda. 70 itemleriyle 11k non crit damage yiyen warrior da duydum.
4 tank classinda MT olabilmesini istedigine göre blizzardin, kasdirmayin artik daha fazla druidden veya paladan tank olmaz diye, gidin bir soguk su icin üstüne.

Ama tank gearimde raidde cat formda savage, trinket vs acikken full bufflu 11k damage vurdugumu gördüm ya gözüm acik gitmez artik.

Cuce said:

iceri gittim geldim 10 mesaj olmuş.

alınganlığı bi kenara bırakıp okusan sana atmadığımı gorursun zaten.

quote yaparsan acaba cücemiz hangi mesaja alıntılamış da fln dememize gerek kalmaz die düşünüyorum.

hayır boyun da ufak diil nasıl cücesin anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
evet raidde fln degıstırebılıceksın sadece arena daha olmucak degistirmek bide combat ıcınde ama tam emın degılım combatta degıtırıp degıstırılemıyecegınden mantıklı olan combattada degısmemesı.

yok combat hariç ve arena içi hariç değiştirilebilio.

ki zaten öbür türlü süper anlamsız olur
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben oyunu ilk aldığımdan beri druid oynuyorum tee 4 seneye yakın, eskiler bilir zaten tbc öncesi drudin sadece resto şansı vardı, tbc de adam oldu druid. koca serverda toplam 10 tane druiddik tbc çıktıktan sonra heryer druid oldu. Açıkcası ben sevmiyorum druidin feral halini (gerçi çok iyi lvling ve grind de hatta tanking de de). item görünmüyor üzerinde ayı halinde tanklıyosun bi zevk alamıyorum ben. Feral tarafını tamamen kaldırsınlar druidin :) :) :).
Sosyal ağlarda paylaş

Khriska said:
Ya ben oyunu ilk aldığımdan beri druid oynuyorum tee 4 seneye yakın, eskiler bilir zaten tbc öncesi drudin sadece resto şansı vardı, tbc de adam oldu druid. koca serverda toplam 10 tane druiddik tbc çıktıktan sonra heryer druid oldu. Açıkcası ben sevmiyorum druidin feral halini (gerçi çok iyi lvling ve grind de hatta tanking de de). item görünmüyor üzerinde ayı halinde tanklıyosun bi zevk alamıyorum ben. Feral tarafını tamamen kaldırsınlar druidin :) :) :).

töbe de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...