Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben hiç anlamam ama?

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Ben oyunu oynamıyorum oda arkadaşım oynuyo da ben de burayı arada okuyorum pek bişey anlamasam da. şu 25th of november olayını okudum az önce. wotlk'da tüm bossları kestiklerini bir an önce falan takip ettim de, guildin kendi topicinde bahsedilmiş biraz marka falan denmiş ekonomik kriz denmiş. anlamadım pek dalga mı geçilmiş ama. böyle wow'daki büyük guildler ne gibi marka sıfatı veya ekonomik giderlere sahipler ki olayları ne yani? Ve bu kadar büyük serverlarda bu adamların oyunu bırakışı biyerden biyere geçişi niye bu kadar önemli? Bir kişinin bile bırakışı olay olmuş şu tarihte bırakıyo diye.

Nedir bu olaylar biri anlatabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar sponsorlardan para kazanıyor, ünlüler bir sürü festivale, yarışmaya, fuara katılıyorlar. Aynı bizim magazin haberlerinde bilmemne popcuya nolmuş, kim kime ellemiş tadındaki şeyler gibi dedikoduları dönüyor işte. İyi gelirleri vardı elemanların bu sponsorlardan anladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

ekonomik olarak su

sponsorlardan ne kadar kazanirlarsa gercek bir is bulmalarina o kadar gerek kalmiyor ve daha cok oyniyabiliyorlar

bunlarin yer degsitirmesi birakmasida onemli cunki fanboy faktoru var da wotlk de onemi kalmadi pek

no liferlar olmadan progress yalandi eskiden, basarili her guildu sirtinda tasiyan 24 saatini oyuna adamis adamlar vardir
guildde 10 tane boyle adam varsa 30 tane normal oyniyani tasirdi direk

bu no liferlerin buyuk cogunlugu kafayi progress le bozduklari ve fanboy kulturu oldugu icin wow a ciddi bakiyorlar, dunyada sinemada buyuk sohret olmak istiyen bir adam kendi bolgesinde biraz tanininca hemen hollywood a tasinir hesabi bu guildlerde cekiyor iste kendi serverlarina

misal benim serverimda horde rezaletti alliance da 2 tane guild vardi basarili birbiri ile yarisan

sonra baya basarili bir horde guildu transfer oldu peslerinden birsuru fanboylari geldi horde birkac ayda progress ve endgame guild sayisinda ally i solladi

sonra en iyi ally guildlerinden birinde no liferlar ile normal oyniyanalr arasinda kavga cikti, diger guild ben normal oyuncu istemem ayaklarina girdi temizlik yapti ve no liferlar ilk guildden kavga edip cikan normal lerin yerine tav olunca kendi uyelerini atan bu ikinci guild aradigi "rafine" oyuncuyu bulamayip servera bok atti, burasi beceriksiz kayniyor diyip transferle ally larin en iyi oldugu silvermoon serverina gitti

onlar gittikten sonra ally progress durdu direk cunki peslerinden pek cok adam cektiler ve giderken bu serverda artik ally lar raid yapamaz filan dediler
2 aya diger ufak guildlerdeki no liferlar toparlanip yeni guildler kurdular ve rafine 4 guild ile bir yigin casual guild oldu ama bu rafine guildler adam cekmeyi basardiklari icin ally lar progress de one gectiler gene (isin komigi silvermoon a gecen bu guild orda dagildi alay konusu oldu cogu uye sessizce geri dondu filan adsfasdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...