Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

White Polar Bear

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Bu güzel mount storm peaks deki 2 tane daily nin rewardlarından düşme şansı olan bişey. ancak bugün gördüm ki daily'nin biri yok. zaten çok az olan düşme şansı iyice azaldı. sadece bende olan bir bug mı yoksa hakketen pit questi kalktı mı haberi olan var mı?

her önüne gelenin armored beare bindiği bu günlerde süper olacaktı bu mount.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o değilde dün biri Traveler's Tundra Mammoth a biniyordu , baktım 20 k gold a satılıyor.. Gold la satılması iyi ama para nasıl kasıcaz onu düşünüyorum.. Bayağıdır adaya uğramadım ama millet lvl kasmayı bıraktıktan sonra adaya dolar herhalde.. Biz daha 71 e geçmedik nasıl para kasıcaz bakalım.. İnşallah rep indirimi bayağı yüksektir mount ta.
Adanın durumu ne olacak bu arada? Lvl 80 lerde gelip buradamı para kasacak ? Ben 3 tane 70 yapmıştım para kasıcam diye, hayallerim yıkılacakmı şimdi !
Sosyal ağlarda paylaş

Level 80 olunca kimse gidip orda günlük görevleri yapmaz. Artık günlük görevleri sadece para için yapılmıyor. Raidde kullanacağın yemek için bile günlük görevleri yapman gerekiyor. Yada mesleğinin recipelerini öğrenmek içinde günlük görevler gerekiyor.

O sebeple sanmıyorumki insanlar level 80'de günlük görev haklarını orda harcasın.
Sosyal ağlarda paylaş

konunun ilk mesajı
konunun aslıını tamamen hiçe sayarak "o diilde" diye başlamış herkes de konuyu bırakmış, ona cevap vermiş.

Neyse o diilde ye o diilde diorum ve konuya dönüyorum.
2 gundr orda quest yapiorum, sanırım değişiyo orda questler ve bi gunde sadece 2 çeşidini yapabiliosun.
toplam 4 çeşit quest var: Biri batıda gidip yumurta patlatma, diğeri etraftaki Winnerları(lets get it on sis!) tokatlamaca, Biri ayıyla pite girip diğer ayıları tokatlamaca, biri de mağarada köle kırbaçlamaca.

bunlardan günde yalnızca 2si yapılıyor ve yapabildiklerimiz her gün değişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...