Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood Bowl

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Yeni baslayanlar icin Orc veya Human derim ben de. Humanlar tam orta takim, hizli adamlari da var, atabilen oyuncusu da var, yakalayabilen de var, ortaya monster da koyabiliyor... kagit gibi olmuyorlar...

Orc da cok cok iyi bir baslangic irki, hatta devaminda da orc oynanir. Orclar pek olmuyor, hizlari iyi, oyuncu dagilimi da iyi, ben sevdim.

Simdi bitane chaos takimi actim onun tadina bakacam. Dun cuceyle vampir takimi denedim, olmuyor cidden, heriflerin karni bir acikiyor gidip seyirciye daliyorlar kan emmek icin :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
tabi. Mac oynadikca para ve xp geliyor. Onlari harciyorsun falan. Ister public league'de oyna, istersek te paticik ici lig yapalim (tercihim pati ici lig). Board game'i birebir yansitmislar, acaip taktir ettim muthis olmus. Irklar daha tamamlanmamis ama ekleyeceklermis gittikce. simdilik istediklerimizin hepsi var.

Bu arada bolum modlari iki konuyu birlestirse aslinda. opening postunu da editlerim daha sonra.

Ben aldim oyunu ve cok egleniyorum, siz de alin, 6-8 kisi falan olursak direkt lig acariz oynariz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...