Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesleklerde uzmanlıklar ne olacak?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Bende düşünüyorum tailoring/alch mesleklerim, önceden alch/herb di ama maxladıktan sonra ve mooncloth setine göz dikdiktem, herb i sildim. Şimdi alch i kasamıyorum herbleyemediğimden dolayı. Birini silip tekrar Herbalism'i öğrenmem gerekiyor yoksa çinlilere bakacak olay.Tailoring'e adam akıllı set gelmiyecekse silmeyi planliyorum. Ondan benim içinde önemli.

not:typo
Sosyal ağlarda paylaş

Engineering'in Allah belasını versin. 440 oldum, orta halli bir trinket dışında işe yarar hiçbir şey yok. Motosikletin de 12k civarında masrafı olduğunu öğrendim, yıkıldım.

Hayır, topladığım ve heba ettiğim 70-80 stack saronite ore'a mı yanayım, danalar gibi harcadığım zamanıma mı yanayım.

Ulan o değil, druid için healer gözlüğü bile yok. Defol git Blizzard! :@
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
dün 405 jc ile

http://www.wowhead.com/?item=42418

http://www.wowhead.com/?item=44063

yaptım dps olan gemlerle 100 küsur ap tank olan da gemlerle 100 küsur staminaya çıktı millet yuh oha fln diodu en son

(gemler = yeşil daha)

jc her türlü iyidir

dun bu trinketların caster versıyonları yaptım bende jcyide maxladım. 5kmı yedı maxlamak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada forumlarda kimse mesleğinden memnun değil. bu meslekler konusunda büyük başarısızlık var su an için wotlkda. eng ağlıyor mountlar boe olmuş choper desen 15k g a mal oluyor. lwler de adam gibi itemlar yok başka yerlerden kolaylıkla elde edebilirsin denk itemları. inscription desen ben en son glyphi 2 3 hafta önce taktım bi daha da değişmedim neden değişeyim. başka işime yarayacak glyph yok. bi jwc ler iş yapıyor çıktığı günden beri. geri kalan hepsi kötü durumda su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla elixir master+mining im var,çok da memnunum,JC guildmaster la Saronite-Titanium ore a herb matlarını takas ediyorum,flaskların 4 saat olucak olması da ayrı bi güzellik,bu arada bi recipe var 7 günde bi yeni flask açıyo ona kasıcam şimdi.

Ama bildiğim bişey var Sholazar Basin Cennet bi yer ore için,ayrıca çıkan gemler cabası ve yaptığım eternaller toplamda 85 i geçti "Earth,water,shadow basta olmak üzere"
Sosyal ağlarda paylaş

Bende karar veremiyorum, enchanting var tabiki ve kalacak (ileriki zamanda yapilacak wandlar icin), ama diger meslek konusunda kararsizim. Human'a rerollarken sadece enchanting almistim, ikincisi wotlk'ta alirim demistim, wotlk geldi hala tek prof takiliyorum. Raid wise prof secimindeyim, JC olabilir zira yeni gelecek olan prismatic bop gemler ve craft neck+ring'ler ilgimi cekiyor.

Muhtemelen crafterlarin yaptiklari item'lar best in slot itemlar olacak. Bu yuzden iyi karar vermek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

jc recipeleri icin dalaran jc token denen seyden lazım, para vererek alamıyoruz. ama gunde 1 daily ile 1 token alabildigimiz icin tamamını almamız toplam 211 gun ediyor. buna bir care bulacak mı blizzard? yoksa biz sadece kendi isimize yarayanları alıp piyasadan cekilicez mi? cok kotu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben WotLK'un son content patchine kadar bu şekilde gideceğini düşünüyorum. Inscriptionda da benzer bir konu var. Hergün tesadüfi bir glyph öğreniyoruz. Kendimiz bile seçemiyoruz JC'ler gibi.

Ancak bir bakımada güzel oluyor, serverda nispeten az bir glyph'e denk gelince çok temiz para kalıyor. Mesela benim ilk bulduğum minor buydu ve birazda insanlar tam ne işe yaradığını bilmediğinden 2 günde yüzden fazla sattım tanesi 50g'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

jewel kotu ya guildde filan koordinasyon istiyor

cooking de olmamis hani her allahin gunu daily yapsan food u cikartamiyabiliyor

bide yalanci blizz oil leri stone lari kaldirirken "efm riadlere yuk olmasin diye yaptikh" demiyormu, bariz DK lar filan aglamasin ilerde diye yapilmis bir olay

enchanting iyi olmus ama shardlar bi halta yaramiyor enflasyon yapiyordu bir noktadan sonra, bu halde shardlar anlamsiz anlamsiz dolasmaz ortalikta
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
Dworgian said:
dün 405 jc ile

http://www.wowhead.com/?item=42418

http://www.wowhead.com/?item=44063

yaptım dps olan gemlerle 100 küsur ap tank olan da gemlerle 100 küsur staminaya çıktı millet yuh oha fln diodu en son

(gemler = yeşil daha)

jc her türlü iyidir

dun bu trinketların caster versıyonları yaptım bende jcyide maxladım. 5kmı yedı maxlamak ;)

1k ile 405 ledim ama senin bu dedigin ile yıkıldım

gidicek paracıklarım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...