Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noluyor türktelekom noluyor neoluyor ne ve niye offff

reddiye

Öne çıkan mesajlar

bu ne ya omrumde boyle acayip sorun gormedim

boyle aradabir resmen lag spike gibi net takiliyor, oyundaysam filan da DC yemiyorum ne hikmetse sonra kendi kendine duzeliyor arada gene gidiyor filan ama baglanti kopmuyor

telekom anamizi aglatmak icin yeni bir silahmi gelsitirdi nedir
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
bu ne ya omrumde boyle acayip sorun gormedim

boyle aradabir resmen lag spike gibi net takiliyor, oyundaysam filan da DC yemiyorum ne hikmetse sonra kendi kendine duzeliyor arada gene gidiyor filan ama baglanti kopmuyor

telekom anamizi aglatmak icin yeni bir silahmi gelsitirdi nedir

Aynen, bilgisayar donması gibi donuyor internet böyle birkaç saniye. TT kendini yeniliyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 1 aydır sık sık bağlantı kopma sorunları yaşıyordum
artık canıma tak etti aradım söyledim derdimi
Ve ttnet hizmetinin bana yaptığı inanılmaz çabuk hizmete bakın
bağlantımı 4mbit ten 2mbite çektiler ve faturanın 2mbit olarak gelmesi içinde fax çekmem gerekiyormuş onuda geçtim neden olarakta altyapı 4mbit kaldırmadığı için 2mbite düşürmüşler. Evet gerçekten 1 kez bile bağlantım kopmadı son 18 saattir
ama delircem söyleyecek bişey bulamıyorum sinirden bunedir ya?!
bide ben fax çekicekmişim faturayı 2mbit olarak ödemek için..
ne diyim sana ttnet ne diyim...off
bir insan sırf internet yüzünden 8 senedir nefret eder mi kendi ülkesinden yazıklar olsun ya bu kadar komik duruma düştük
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 5 gündür bok gibi net bende.

Siteleri çok yavaş açıyor, çoğu zaman hata veriyor açarken yenile diyince giriyor.

Oyunlar desen rezalet, YF da çare olmuyor.

Dün telefon ettim akşama doğru, hemen 1 saat sonra aradılar arızanız giderildi diye. Namussuzlar birşeyler karıştırıyor herhalde ki dün gece sorun yoktu. 2 saat kadar önce yine sapıttı bağlantı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...