Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarşı hakkında (!)

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

tmm abi birakin kendi haline islemcisi fazla calismis bunun
birakin kendi haline sogusun
tmm abi bjk bir numara hele carsi daha da 1 numara yeterki sen sakin ol[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
blackchaos, 04 Mart 2003 14:41 tarihinde demiş ki:
Ha bu arada sırf Çarşı değil. Yeni kurulan Asya Kartallarıda Çarşıya taş çıkartıcak kadar harikalar.
Adamlar maç günü tam bir Beşiktaş Şov yaptılar.
Saat 11 de toplandılar 100 arabalık bir konvoyla yola çıktılar. İstanbulun bir çok semtini dolaştılar. Tuzla E-5 den sonra. Kadıkoye girdiler.Önde tek bi tane motor idare ediyor hepsini.
Arabaların hepsi dolu.Herkesin elinde büyük bayraklardan var.Kadıkoy Sükrü Saracoğlu stadının önünden geçtiler.Daha sonra Bağdat Cad. durmuşlar ve Tezahuratlar yaptılar. Zaten fenerbahçelilerin mekanında olan bu olaydan sonra konuşmaya gerek yok :) Tüm Kadıkoyu gezmişler ben Stadın o taraflarda yakaladım onları. Asıl olay harika.Çarşı ve Asya kartalları stada gelirlerken tesadüf sonucu birleştiler. Stada 500 kişilik bi grupla yürüyerek tezahuratlarla gelindi.
Harika bu taraftar.

Tek söylenicek söz

Beşiktaşlı Olmak ....

asya kaltarları dediğin grubu gördüm.cadde de baya bizi sinirlendirdiler.FB forumlarında fln çok söz edildi.helal olsun ne diyim..ama bi FB-bjk maçının olduğu gün ihşallah bunu tekrarlamazlar.sonuç hiç iyi olmaz.

Çarşı için söylenicek çok bişey yok.FB tribünündenim ama çarşıyı seviyorum.çünkü gerçekten yaratıcı bi grup.bizim kızlık bozma muhabbetinde bizi baya güldürmüşlerdi.o sinirle kimse küfür bile edemedi adamlara.en azından GS kapalısındaki gibi"hepiniz hedebödöçocuusunuz" gibi pankartlar açıcak kadar seviye sahibiler.her ne kadar çapulcu imajı yaratmış olsalar bile.

çarşının unutamadığım 3 olayı var.
1-kızlık bozma hadisesinde,açtıkları beyaz paçavraya kafalarını ayaklarını sokmaları
2-ilhan şeşen in şarkısına yaptıkları beste..(sen şu ..oğlanlarına bakma beşiktaş..diye giden şarkı)
3-son Fb maçındaki"korkak tavuk ortega"pankartı.acayip keklendik..

allah affader çarşı affetmez:pP
Sosyal ağlarda paylaş

korkak tavuk ortega'yı çarşı grubu yapmadı...
o beste benim de en sevdiim bestelerden
Sen bu ***oğlanlarına bakma beşiktaş
fener de cimbom da traş
içimizde simsiyah ve bembeyaz bir aşk
şampiyon olacaksın beşiktaşş
-----------
avrupa fatihiymiş palavra
bekareti almadık mı kanarya?
ellerimde satırlar stad çıkışlarında
görürsen bir gün şaşırma
----şarabı da içeriz esrarı da çekeriz biz ÇARŞIYIZ adamı...iz..laylaylay[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...