Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Warrior/Druid vs Rogue/Priest

bi taktik verin bakalım .. Ben druidim .. Priest atla koşa koşa gelip fear'ı yediriyor bana... Benim Warrior yanına gitse pillar arkası yapıp tüm hotları dispelleyip pata küte giriyolar pressure'ı kaldırmak çok zor oluyor iki türlü de..

Gerçi fight'lar hiç o noktada bitmiyor da.. shield'ı elinden çıkarttırmak için rogue'a cyclone fln veriyorum ancak cyclone bitince fln yine başa sarıyoruz bi süre sonra benim arkadaş gg..

Gerçi yendiğimiz de oluyor da hatta geçen sezon 2 - 2.3k arası yenilmiyoduk nerdeyse bu setup'a .. Şimdi çok vuruyor rogue'lar..
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathmoon, fightın başında combat başlamadan warriorunu iyice dotla. Öyle atla üstüne koşan priest olursa warrior chargelasın ona, rencide etmeye başlasın, zaten rogue warrioruna yapışır o noktada. Rogue'u cyclone'a al, warrior'un üstünde kalamasın. Cyclone dr'a girince rogue'a dönsün warrior'un priesti ccleyin bu noktada da. Rogue warrior'un eğer iyi baskı oluşturuyorsa zaten evasionları falan arka arkaya patlatmaya başlar. 30sn boyunca survive etmeniz lazım bu noktada. Daha sonra prieste chargelasın warrior'un rogue peşinden koştururken de patlatsın sweeping + bs'yi. O noktadan sonra yaşarlarsa bile cdleri bitmiş olur zaten.

Senin yapacağın en önemli işte hotları sürekli up tutarken (mesela hotların bittikçe atma, hotların son 1-2snsinde fear/blind yersen o maç orda biter zaten) bir yandan da priestin mana burn/fear/dispel rangeinden uzak durmak.

Hot dispel abolish poi. ve lifebloom'u düzgün kullanırsan hiç problem değil bir de. Hatta priestin manası bile biter duruma göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah of, combat log adam gibi calışıyor olsa epic ss koyacaktım sabah sabah;

7k mind blast
5.5k swd
900 devo pl.
3.2k vampiric touch
1.4k swp

hepsi tek gcdde. Hani raidlerde ekranda dotlar topluca critlediğinde 30k civarı dmg görmeye alışmıştım da wsgde furious druide MB + SWD atarken çıkan burst başımı döndürdü. Adam %70 falandı sanırım, druidlere fd gelmiş heralde dedim asdaf
Sosyal ağlarda paylaş

Priest druide koşuyorsa charge atacakwsın priest'e sonra da hamstring. Hem Priest'in druide gitmesini engelliyorsun, hem 5-6 saniye sürüyor rogue un üzerine gelmesi iyi oluyor.

Priest' döndüğünde unrelentless assault ve MS olduktan sonra SS+BS aç. PS'a zorladın

75 saniye sonra tekrar et, puanları topla.

Gouge'u falan da berserker rageleme bir de, full feari yiyorsunuz sonra gülüyoruz.

Dün 2v2 oynadım uzun süreden sonra 3v3'teki elemanlar olmadığı için, ne abuk subuk setuplar türemiş kardeşim ya.

Ret Sp
SP Mage
Enh Sham Rogue
SP Resto Druid

Şu mage rogue da hala blizzard sheep ve blindi aynı DR'a koymadı ya gülüyorum. DK PAladin ve DK druidlerden sonra en nefret ettiğim setup.
Sosyal ağlarda paylaş

Blind sheep aynı cdye girene kadar wizard cleavelerinkiler girsin, hunterlarınkiler girsin pls.

Gece maç yaparken shaman/mage/lock geldi abartmıyorum 20sn cc'de kaldım. Ventten sheep, kurbağa, seduce, spell lock, cs demekten başka birşey yapamadım lol . Adamlar daha sheepin 3snsi varken hex, hex daha bitmeden cs üstüne seduce basıyor. Bir de düzgün ccleseler demek bir hafta ccde kalırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Blind'la sheep dr'a girerse mage class'ını silin gitsin arenadan. İş yapabildiği spellcleave ve rmp var zaten, gerisi kolpa.

Spellcleave pure faggotry. Küçük harrasslarla kesinlikle oyun falan oynatmıyorlar. Pillarlaman lazım, ama pillarlayınca sen de bir halt yiyemiyorsun, çok leş.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide bu yazdıklarınız tamamen serverdan servera değişen şeyler. Genel BG ayarlamalarında kimse kaale almazki sizin BG'nin yada bizim BG'nin durumunu.

Bizde AV başlıyor 40 horde 5 aly oluyor içerde. 15 kişi giriyorsa 5 kişide başka BG'ye kaçmış oluyor. Bittiğinde bile 40-40 olmuyor nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...