Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektro alıcam öneri bilgi =)

Predator

Öne çıkan mesajlar

Valla baktım ki klasik gitarla akdeniz akşamlarından öte birşey çalınmıyo verdim kardeşim tıngırdatıyo ben kendime elektro alıcam yeni başlıycam o yüzden max 150$ gibi düşünüyorum ne önerirsiniz , marka falan mümkünse linki falan varsa yazarsanız iyi olur şimdi bir iki şey sorucam :

1-Distortion mıdır pedalmıdır ne bişey var. Yine herşeyde olduğu gibi bunuda karıştırmış millet. yok ıced earth çalcam sen şundan al yok şunu çalcam bunu al falan ehe. öyle herşeyi çalabilceğimiz ucuzzundan yokmudur ?

2- amfi olarak benim creative 4+1 i kullanabilirmiyim ?

neyse sağolun[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır

[Bu mesaj Predator- tarafından 26 Nisan 2004 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam pedal almıycam , peki yakma şansı ne kadar hoparlörleri ehe yanarsa bende yanarımda...[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

klasik gitarla akdeniz akşamlarından başka bişey çalınmıyo diye bişey yok?? varsa da elektro gitar da alma derim. ben denedim nothing else matters'dan başka bişey çalınmıyo. :) (7-8 yıl önce çalınmıyodu. teknoloji ilerlemiş olabilir tabi)[signature][hline]Bu forumlarda aklıma gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartışabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

opeth akustik kullanıyo :P classic deil... bence al bi fender strat, ama ilerletmek istiyosan iyi bişiyle başla (vazgeçmiceksen).. bak bana bilmiyosumaldım bı fender cin mali squire...simdi benim calışımı dahi mahfediyo[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

Klasik gitarla çalınmıyo demedim ama çalınınca pek bişeye benzemiyor kanımca =]

hmm fender strat yada sb dreams alıcam bakalım. sağolun tavsiyeler için ;)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

gayet benziyor abi..opethi eğer iyi gitar çalmıkyorsan benzetemessin çünkü sadece bareli şarkıları var..dream theater ve metallica gayet aynı çıkıyor gitarda..gerçi benim gitar baya pahalı ama yinede çıkar yani..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Klasiğiniz varsa electro istiyorsanız klasikten süper bir electro yapabilirsiniz.Bilgisayarın microfonunu klasik gitarın içine atın.Manyak oluyor.

Fender almanı öneririm.[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

[Bu mesaj Moncain tarafından 28 Nisan 2004 15:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

horace sanırım numb onu aylar önce satmış ? yani aramadan aratıp buldumda satılmış galiba.

valla ağzıma tıktınız , tamam çalınıyordur , yanlış ettik af buyurun =)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

abi bazı tartışmalar boş gibi gelio bana istiosa elektroyla çalar öle sewiodur ben de klasikle çalmam hayatta gider akustikle çalarım en kötü klasikle opeth metallica ne alaka
bu arada dinime küfreden müslüman olsa gilean sanki virtüöz oldun da ona buna çalmayı biliosan die laf atıosun ayıp kanımca[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

boşver Daemon ehe olur öle tartışma

şey sorcam Dimarzio ney ?[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

he şimdi bir kaç terim sorıyım hazır =)

manyetik ne işe yarar ?
kilit ne işe yarar ?
humbleback midir humpleback mi o ne işe yarar ?[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

single tek oalrak görünüo
humbucker 2*sinlge ın birleşmiş hali oluyo
bir ibanez rg de 2 humbucker bir de ortada sinlge war mesela manyetik tellerin altındaki aletler gözüne çarpmamıştır zaten dikaktli bakarsan görünür.

kismeyi yorma bence bunalr böyle öğrenilmez zamanla[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

benimde sorular bitmiyo maşallah devam :

marshall anfi alcam en ucuz ne bulurum ? 100$ civarı falan

ayrıca saolasın Deamon ;)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Predator- tarafından 28 Nisan 2004 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...