Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vardiyali net bağlantısı

zarekd

Öne çıkan mesajlar

aşağı yukarı 8 kere telekomdan arıza kaydı bırakılmasına rağmen sorun bir türlü düzelmedi. internet bağlantısı sadece geceden gündüze kadar geldiğinde kesilmiyor onun dışında yani gün içinde 5 dakika internet gelirse 1 saat gelmiyor. uzun aralıklarla kesiliyor. telekom kutusundan eve gelen kablo hattını değiştirmemize rağmen durum aynı 4 farklı modem denememize 3 farklı bilgisayar denememize rağmen durum aynı. telekom da her seferinde kontrol ettik bizde sorun yok diyor. bir çözüm önerisi lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

bağlı olduğun telekoma yakınsan bi kendin git müdürlüğe çık derdini anlat.

benmde ilk adsl i bağlattımda buna benzer bi sorun vardı tam 1 ay arıza kaydı verdim herhangi bişey çıkmadı,evdeki kabloları mı değiştirmedim,modemde sorun dediler modemi mi değişmedim, telekomdan adam mı gelmedi daha neler neler yapdım sorun devam çözülmedi.hatta bi ara telefondan sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyo olabilir bile denildi

en sonunda kendim gittim çıkdım müdürlüğe 20 dk da halloldu

bi yere telefon açdı adam 5dk bekletecem dedi bekledim fln adam dedi sorununuz halloldu gidebilirsiniz sorun neymiş dediğimde sorunu söylemedi ama bizden kaynaklanıyo dedi

çok çınlatmışdım kulaklarını sonradan ama
Sosyal ağlarda paylaş

kablo varsa kabloya geç yanlız, çok uğraştıran bir süreç. tabi gelen "teknisyene" de bağlı. mesela bana süleyman abi geliodu. 5. gelişinde cep nosunu verdi, birşey olursa ara geliym diye. bıkmıştı adam sürekli gelip dolanıyordu, bir kez kaç yüz metrelik telefon kablosunu kontrol etti sorun var mı diye. (köy yeri, telefon kabloları ahşap direkler üzerinde)
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sorun bende de vardı.Gece fulltime net var ama gündüz yok kesik kesik geliyor o ttnet ışığı sadece yanıp sönüyor.ama saat 10 a geldimi biranda tüm ışıklar yanıyor.bin kere aradım bi cacık çıkmadı sonra aradım ya halledin yada iptal edicem dedim aynı gün teknisyen yolladılar.adam baktı bişi çıkmadı sonra telefon açtı bi yere düzeldi.İlginç yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...