Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakedi

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Kedileri çok severim ancak 6 ay önce kedim çalındı kedim dünya güzeli bir kediydi.İran şinşila cinsi.Beyazdı kedim sırtında gri bölümler vardı ama eminim kafanızda kurduğuza benzemiyordu.

Kedimin adı Simba idi Afrikanca aslan demek.

Neyse kedime 6 aylık olduğundan beri ben bakardım gelin görün yedi yaşındayken orospu çocukları çaldılar.Kusra bakmayın bu öfkenin nedeni sadece kediye aşık olmamdan ibaret aşktan dahada öte herşeyden çok severdim onu.

4 yaşındayken yazlıktaydım kediyi salardım mutlaka gelirdi geri bahçede dolaşırdı otları koklardı yemeğini yerdi biraz kestirirdik beraber.

Sabah kalktım kahvaltısını verdim mırnav dedi ve gitti.Öncesinde kediye saygım ilk agustos depreminde çok artmıştı çünkü o gece evden sürekli çıkmak istediği halde çıkarmamıştım "bas kıçını otur bu gece mangal var kaybolma" vs vs dedim mırk dedi kapıya tırnaklarını geçirdi ve çekti kapının cilasi milasi kalmadı "sktin kapıyı resmen off simba napıosun delirdin mi kardeşim?" mırnav dedi yukarı doğru ağır ağır yürüdü neyse dedim umursamamıştım rakıları içiyorduk etleri yiyiorduk ev zangırdadı kapıyı açtım simba zaten kapıydaymış çıktık havuz taştı vs.Kediye baktım oda bana baktı sanırım yarım saat kadar baktım kediye ancak kedi bakanlar bilir kediye uzun süre bakılmaz direkt tırmalar o yüzden arada göz kırptım oda olayı anladı sonunda kucağıma atladı.Neyse 4 yaşındayken saldım bunu 1 hafta gelmedi sabah kalktım ağlıyordum yine derken kediyi yatakta gördüm sarıldım üstüm kan oldu anlıyamadım kedinin boynu kan içindeydi kediyi tedavi edip sarıp sarmaladım boğazını naptın sen tellere mi dolandın çok korktumm böhüüü diye yapıştım kediye severek aşağı indim ve kapının önünde bir köpek cesedi gördüm köpeğün ağzında kanlar vardı 2 gözüde çıkmıştı her tarafı tırmık içindeydi.

Olayı sonradan anladım ;

Ghald kedileri sevdiğine göre belki anlar köpekler kedileri nası öldürür biliyor musunuz?Boğazlarından yakalarlar 2 sn tuttuktan sonra çok yukarı kaldırıp bırakırlar çot diye boyunları kırılıverir.Benim kedim kurtulmuştu bunları hatırladığım zaman de ja vu oldu rüyamı hatırladım neden ağlıyarak kalktığımı düşündüm tınk etti rüyamda kedimi köpek kovalıyordu sonunda kovalama sırasında araba çarpıyordu kedime o saniyede uyanmıştım kediyi bulmuştum.Köpek neden öldü anlamadım ama gözünü çıkaranın kedim olduğumdan emindim.

Kediyle aramızda bir bağ oluştu o günde eskisinden belki 1000 kat daha sağlam bir bağ.

*Ağlar*

Herneyse...

Kedi yavruyken hep kafamda uyurdu kışın sorun yoktu kafam sıcak olurdu =) Ancak yazın bezdiyordu biraz şinşilaların kedi famiylasında "koyun tüylü" olarak geçtiğini varsayarsak evet sıkıntılı olabiliyordu.Sabahları burnumu yalardı kalktığımda zımpara kağıdı gibi diliyle herşeyden çok sevdiğim kedim.

Evet herşeyden çok sevdiğim kedim çalındı her gün beddua ederim çalanların ölmesi için.

Aynı zamanda dua ederim ki Simba benimle olduğundan çok daha mutlu olsun şimdi bulunduğu yerde.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
[=o=]Alexi_Septimus [bf1942]clan
Cold as Corpse.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
poe ile devam etmek isteyenlere: Kizil olumun maskesi (the mask of red death), ve de Kuyu ve Sarkac (The pit and the pendulum) hikayelerini de ozellikle tavsiye ederim. O seviyede ingilizce bilenler ingilizce okusunlar ve de. Siir olarak da Kuzgun (Raven) ve de Anabel Lee tavsiye edilir. Anabel Lee'nin turkce cevirise fena degil ama Raven'i mutlaka ingilizce okumak gerekli, siirin ozelligi zira ingilizcedeki ses uyumlarina gore yazilmis olmasi.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...