Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk - Yeni Binekler

emokhan

Öne çıkan mesajlar

Daha önce bi konu başlığında yorum yapıldı mı bilmiyorum, bakındım biraz bulamadım, bu yeni mountlar hayli enteresan olacak gibi. Reins of the Traveler's Tundra Mammoth
3 kişilik tundra mamutun iki kişilik kontenjanını ister 2 adet reagent ve general vendor, istenirse de 2 adet bizimle aynı party de olan oyuncu ile doldurabiliyoruz. Bir de motorsikler ve uçan halılar var ki tam evlere şenlik. Chopper videoları felan ortalıkta dolaşıyor, azeroth da egzos emisyon ölçüm istasyonları yakındır..

bir taraftan oyuna renk geliyor gibi ama bir taraftan da sanki işin büyüsü bozuluyor mu ne ?
Hoş zaten hali hazırda dünyada bir ton engineering harikası alet edevat mevcut..
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi mekanik tavuk ya da helikopterler bu günün gerçek yaşantısında bir popülerliği olan ve bugüne referans yapan gereçler pek değil, dünyanın kendine özgü atmosferi içerisinde bugüne gönderme yapmayarak pek sırıtmayan hatta hoş engineering harikalarıydı. Buna karşın bu bildiğin chopper yani ben yarın iş çıkışı yanımdan geçecek bi tanesi, yani arada bir fark var...
Sosyal ağlarda paylaş

WoW zaten "techno-magical" bir dünyaya sahip. Büyü ve teknoloji bir arada yani. Bu yüzden bunlar pek bozmaz havayı.

Ha bana sorarsan ben hep "medieval-fantasy" tür dünyaları severim, yani bırak mühendislik harikalarını tüfek bile olmayacak, ok-yay, kılıç, büyü vs. Ama baştan techno-magical olarak kabul ettikten sonra gerisi de bozmaz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...