Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spiderman (a.k.a. Spiderman 2)

Dojorel

Öne çıkan mesajlar

o parker ın organik ağlarını hiç açmaalım o direk rezaletti de işte çoğu seride octopus şişman değil ben orjinal hali nasılsa öyle kalması gerektiğini savunuyorum[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

spider-man'in ilk çıkışı 60'larda benim bildiğim, (mesela yeşil cin 68'de mi ne görünmüş, venom 82'de görünmüş ilk galiba) stan lee'nin elinden çıkan ilk serileri. eloğlu alıp herbirşeyini değiştirince eğer düzgün oturmamışsa itiraz ederim çizgi-roman, çizgi-film ya da film olsun. mesela 90'ların başında okuduğum siyah-beyaz serileri çok beğenirdim, (hani tay yayınları mı ne basıyordu) şu an fox kids'te verilen 95-96 yapımı çizgi-film de çok iyi yakalamış havasını, peter'in üslubundan tut kötülerin karizmasına ve konuların çetrefilliğine kadar. ama film olmadı arkadaş, kaldıramadı abuk subuk değişiklikler. rezil değildi ama kötüydü çünkü örümcek adam çok iyidir, benim en çok beğendiğim süper kahramandır mesela.

bu gidişle bence venom'u da petrol yeşili yapacaklar bakın görürsünüz.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

marvel dan baktım octopus ilk defa eski amazing spider man de 63 senesinde görülmüş tek resim vardı oda öyle bi resimki, 2 tane 4 kollu eleman savaşıyo bunun içinden zar zor octopusu seçiyosunuz bu sefer de şişman mı zayıf mı olduğu seçilmiyo :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 11 September 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
kitapta orayı tam hatılayamadım şimdi ama gandalfı adam uçurmuş resmen atla sağa sola dalıyor kitapta asasıyla ışık saçmaktan başka mahareti yokken filmde bayağı kendini geliştimiş özellikle sarumanla yaptıkları düet çok hoştu :)

o biraz gizeme kaçıyor abi
büyücü dediğin ağır olcak öle zart zurt büyü yaparsa boku çıkar.[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 12 September 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
bu sefer de şişman mı zayıf mı olduğu seçilmiyo :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep

demek ki
balık etli :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

Spiderman'in ağ fırlatıcıları Peter Parker'in zekasını yansıtır. Malesef ben filmde bu zekadan pek kırıntı bulamadım. Bir tek işte bu doğu yakasının en büyük mikroskobudur gibi bişi söylüo birde Norman'a işte makalesini okuduğunu ve beğendiğini söylüo o kadar. Hemen anlıoruz dimi bilimle ne kadar ilgilendiğini :D Ultimate serisinde bile daily buggle'ın serverini sonsuz döngüden kurtarıo hehehe. Ayrıca dr. connors'ın yanında çalışması gösterilmeliydi bence. Sonuçta o da karşılaştığı güçlü rakiplerden biri haline dönüşecek ilerde.

Tabi şöyle birşey var. Peter'in lisede herhangi bir kızla bile konuşması büyük olaydır. Normal senaryoda inanılmaz çekingendir. Normalde işler böyle yavaş giderken filmde herhalde herşeyi birebir almasına imkan yoktu.

Ama ağ fırlatıcıları bunun dışında bir olay :D Peter'in kendi tasarladığı birşey. Sıvıda öyle.

Film tamamen güçlerini kazanması, adapte olması ve ilk büyük düşmanı ile karşılaşmasından ibaret. Pek bir derinlik yok.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyle bı seyın farkına vardım (x-men2 den sonra mecük abiyle yaptıgımız konusmadan sonra) bır suru cızgı roman var ozellıkle spıdey'ın bır suruuuuuuuuuuuu dolayısıyla bırsuru cızer de var... hepsının ortak bazı noktalqrı var onlar yakalandıktan sonra sorun yok..

bıde sunu ogrendım x-men cızgıromanlarını okumaya baslıyınca fazla kurcalamayacaksın bazı seylerı nasılsa oyle bırakıcaksın...

haaaaaa suda var yahu bea adam "kıngpın"ı nıe zencı yapıuyosun? (hadı "gıdı"yı unuttun saydık) (allahın sevımlı yesıl mıl'ı kullanmanıda gectık) yahu nıe ag atıcıları organık yapıyosun? ulan peter ın ıneklıgını nıe es gecıyosun??????

dr. octopus ıcın:
tık1
tık2
tık3[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
cat öle diyorsunda bana göre ağ atma hedeside saçma madem dna ların değişiyor ona göre ağ da atabilmelisin kanımca.. spi fanı olarak buna hep uyuz olmuşumdur zaten.[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 15 December 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
ehöm kingpin örümceklerin agının nerden çıktıgını biliyosun dimi? heh filmde biraz absurt olurdu oyle bişey yada çizgiromanda[hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

ahauha lol *!düşer*[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...