Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Ankaragücü

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

ankaragücü maçı satmadıki
ben bizden birileri sakatlanacak die korktum valla 40 faul fln yaptı ankaragücü[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Van Hoojidonk geldiğinden beri centilmenlikle bağdaşmayan hareketleriyle dikkati üzerine çekiyor. Seneye bu çirkeflikte bir oyuncuyu ülkemizde istemiyoruz.

Şaka maka Adam mülayim kendi halinde bir adam. Sevdiğim 50 tane fenerliden biridir kendisi[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

ben görmedimde erman toroğlu salağı yerden parayı alıp ank.gücünün kaptanına uzatmış "al sana para" diye, hani maşallah köpek gibi oynuyonuz heralde para falan aldınız biraz da biz verelimde oynamayın dercesine heralde,
ben onu kastettim ama erman malı yanlış görmüş olabilir harbi sakızsa herif şakasından "çiğnermisin al sakız " diye espri yapmış olabilir ki yüksek olasılık.
bi de yılmaz maçtan sonra "van hooijdonk ağzını burnunu formasının içine sokarak bi hareket yaptı, ama ben anlamadım terbiyesizlik yapmasın biz burda yabancı futbolculara en misafirperver şekilde davranıyos onlarda haddini bilsin dedi"
bu aynı terbiye simsarı yılmaz efendi ilk yarıdaki maçta van hooijdonkun karşısına geçip adamın türkçe bilmemesinden faydalanarak o..çocuğu diye suratına bağırdı, ağır çekimde de gösterdiler bariz belli oluyodu, insanlar ne kadar yanar döner karaktersiz olabiliyo şaşıyorum ve kendi insanlığımdan utanıyorum ne diyim pes bunun gibi soytarılara.
yuh olsun yılmaz sümsüğüne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...